Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λέαινα και ο Βασιλιάς Λέων

ΟΧΙ σε καμία περίπτωση δεν είμαι εγώ ο Βασιλιάς Λέων. Αυτό μόνο όσοι θα έχουν την ευκαιρία να συναντηθούν θα το μάθουν.
Θα είμαι λίγο τηλεγραφικός, όσο αυτό είναι δυνατόν.

Ένα ευχαριστώ το γραφείο που μου έδωσε την ευκαιρία να την συναντήσω πριν φύγω αν και ειχα αμφιβολιες για την έκβαση τις μεταμεσονύκτιας συνάντησης τελικά έληξε με το πρώτο φως τις ημέρας....

Ναι ! η κοπέλα των φωτογραφιών είναι (αφαιρούμε λάμψη και επαγγελματικό μακιάζ, φωτισμό, επαγγελματικό επίπεδο φωτογράφου κλπ.)

Το πρόσωπο στρογγυλό. Συμπαθητικό.

Στήθος Α προς Β ή Β προς Α στην θέση του καμαρωτό, προσοχή στης ρώγες. (με ρέγουλα).
Φιλιά διστακτική μην περιμένετε βαθιά και τρελά, μόνο και εφόσον το επιλέξει εκείνη (θέλει το χρόνο τις για να πάρει μπρος αλλά μπορεί να ήταν και η κούραση από το ταξίδι)
Οπίσθια στην θέση τους χωρίς πτωτικές τάσεις, και σφιχτά! (είπαμε με ρέγουλα)
Κορμοστασιά ΑΛΦΑ! ΑΛΦΑ! μου ήρθε με κάτι ψηλοτάκουνα που έφταναν τα οπίσθια στον ουρανό.
Πόδι κλπ. πολύ κάλο.
Ηλικία 22-23 το πολύ.
Ύψος 167 και βάλε.
Ναι!!! squirt το έχει, θέλει επιμονή, υπομονή, και καθοδήγηση από την ίδια, δάχτυλα μην βάζετε, αλλά μόνο όταν σας καθοδηγήσει και τα θέλει για να τελειώσει, το πολύ δυο. Με πολυ ρέγουλα !!!
Αρκετές στάσεις με σχετική ευκολία, η ευλυγισία στα πόδια, κορμό αρκετά καλή ( με ρέγουλα!!)
Πίπα καλή, τουλάχιστον για τα δικά μου δεδομένα.
Λίγα λόγια τώρα για την κοπέλα
Ουκρανή με πολλές φιλοδοξίες, σύμφωνα με τα λεγόμενα τις, σπουδάζει νομικά, θέλει να γίνει εισαγγελέας.
Ευχαριστώ τους γείτονες που τις έβαλαν απαγόρευση για μέχρι τον Νοέμβριο στην χωρά τους γιατί έμεινε παραπάνω από την θεώρηση που είχε, και έτσι μας ήρθε.
Έχει κάνει αρκετά χιλιόμετρα (δεν ξέρω εάν έκανε το ίδιο λειτούργημα και εκεί) το κουλούρι στην θέση του, μου φάνηκε απείραχτο, δεν τόλμησα να κάνω δακτυλοσκόπηση.
Δεν πίνει καφέ (μόνο τσάι μαύρο - ευτυχώς είχα ) ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ!

Γενικά μακάρι να έμενα και άλλο και να συναντιόμουν ξανά υπό καλύτερες συνθήκες (έφτασε αργά το βράδυ, αρκετά ταλαιπωρημένη και κουρασμένη από το ταξίδι 14++ ώρες - δεν μένουν όλες στο Κίεβο δίπλα από το αεροδρόμιο - , παρά τούτα τις αναγνωρίζω την διάθεση και ενέργεια που είχε να ικανοποιήσει τις ορέξεις ενός γεροξεκούτη)

Μην ξεχνάτε ότι η διάρκεια ήταν 6 ώρες, επομένως υπήρξε χρόνος για σοσιαλ, χαλάρωση, μάχες, διαλείμματα κλπ. Σημαντικό γιατί σε μια ώρα δεν μπορείς να τα κάνεις όλα!

Συμπληρώνω Αγγλικά καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2021
Διάρκεια
6 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
840€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
7.567
Πόντοι:
17.356
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 srek7, delipas, lavro και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2021
6 ώρες ε;... Πρέπει να ήταν ωραία εμπειρία!
Για μενα του κατοσταρικου και της 1 ώρας φαινεται όνειρο το 6ωρακι!
Να σαι καλά φίλε και να γράφεις οπότε μπορείς!
review reaction 1 hornyasfuck
19 Αυγούστου, 2021
6 ωρες ???Ουάου! Εγω την βαρεθηκα στην ωρα , καλο μουνι αλλα οχι για social ....
review reaction 3 hornyasfuck
20 Αυγούστου, 2021
σκεψου να γινει εισαγγελεας......
μ'ενα χιλιαρικο θα τη γαμας κ θα σε αθωωνει
review reaction 3 Annapurna, hornyasfuck
20 Αυγούστου, 2021
Άμα γίνει εισαγγελέας αυτή ή criminal prosecutor όπως λέει ... εγώ την έβαψα μάγκες ...
Ευλόγησον
Μόνο να μου φέρνετε καμιά φασολάδα στη μπουζού, μην με ξεχάσετε.
Χεχε!
review reaction 3 kamikaze73, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4