Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κριτικη για την Ριτα μετα απο 2 συνεχομενες επισκεψεις πραγμα σπανιο για μενα καθως δν εχω την πολυτελεια να βρισκομαι πολυ συχνα στην Αθηνα.Η μια συναντηση ηταν σε χωρο δικο μου και η δευτερη στο ξενοδοχειο της,και οι 2 επισκεψεις με γεμισαν τοσο που δν θα απεκλεια και τριτη σερι αν εμενα και αλλο στην πρωτευουσα!
Ομορφα ντυμενη στο χωρο μου κ φοβερα σεξι εσωρουχα κ στις 2 συναντησεις!Κουκλιτσα σχετικα μικροκαμωμενη,ομορφο προσωπο,ματαρες,στηθος ωραιο κ πλουσιο,μουνακι ξυρισμενο με εμφανη τα μουνοχειλα,κωλος μπορουσε κ καλυτερα αν κ στα 4 τουρλωνε ωραια κ ολα πανω της φυσικα κ νεανικα!Ενας γυρος μακρυς σε καθε συναντηση,συνολικα δοκιμαστηκαν αρκετες στασεις με την Ριτα να μν κολλαει πουθενα,μουνακι δεκτικο σε χαδια-δαχτυλιασμα-γλυψιμο κ πιπα φανταστικη κ χωρις ψευτοτσοντιες!
Συμμετοχη αψογη,δοτικη κ δεκτικη,επικοινωνια μεσω translate μονο,χωρις διαθεση καθυστερησεων κ μονιμα γελαστη κ να βλεπει οτι περναω καλα!
Το γραφειο παντα αψογο κ γενναιοδωρο,το δωματιο του incall αρκετα καλο,γενικα μια υπεροχη διημερη εμπειρια με την Ριτα κ αν ξαναρθει οπως ειπε τον Σεπτεμβρη δυσκολα θα αντισταθω!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
349
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, piko, alpula και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού