Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταρχάς τα έχετε γράψει όλα, επομένως λίγα πράγματα θα επιχειρήσω να προσθέσω εγώ. Προσπάθησα δυο τρεις φορές να κλείσω ρβ με την Κατερίνα, δεν δυσκολεύτηκα τελικά και σε μια έμπνευση της στιγμής, ενώ έψαχνα τα γραφεία, της έστειλα και κανονίσαμε αμέσως για Bill. Προσωπικά δε μ' αρέσει να κατεβαίνω Μεταξουργείο, δεν έχει εύκολο parking και θέλει προσοχή το πού πατάς. Παρ' όλα αυτά, το ξενοδοχείο είναι εντάξει, αν εξαιρέσουμε οτι δεν κλείνει δωμάτιο. Περισσότερα, στις κριτικές του ξενοδοχείου που θα κάνω αμέσως μετά, γιατί εδώ μιλάμε για την Κατερίνα, τη θεραπεύτρια.
Το κορίτσι έφτασε πριν απο εμένα (σπάνιο), μέσα στην ευγένεια και την καλή διάθεση. Ξεκινήσαμε όμορφα και άνετα τη συνάντηση που θα κατέληγε σε 2 χυσίματα δικά μου και δύο δικά της (Κατερίνα με διορθώνεις όπου δεν το έπιασα σωστά).

Η Κατερίνα είναι μια πολύ εμφανίσιμη και καλοντυμένη, πολύ καλοβαλμένη νεαρά, που μπορεί να σε κάνει να χάσεις το μυαλό σου μαζί της. Είναι επικοινωνιακή, άνετη, αισθησιακή και δοτική, έτσι όπως πρέπει να είναι ένα κορίτσι που βρίσκεστε μαζί και περνάτε πραγματικά καλά! Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, τα μικρά κοψιματάκια στους βαθμούς είναι γιατί καμιά φορά μπορεί να νομίζω οτι δεν ξέρω κι εγώ ποιός είμαι και ότι μπορεί να δουλεύει έσκορτ η Κρίστι Τέρλιγκτον. Δεν ισχύει αλλά τί να κάνουμε.

Ψυχοθεραπεία λοιπόν η Κατερίνα, όπου όλα όσα κάναμε ήταν κοινή συναινέσει, δικές μου ή δικές της πρωτοβουλίες, με ρώτησε τί μου αρέσει, το κάναμε, τη ρώτησα, το κάναμε, την πήγαμε τη φάση καλά και παρότι στις 2 ώρες ραντεβού εγώ έχω την τάση να βαριέμαι, αυτή τη φορά πέρασα καλά και το ίδιο κι η Κατερίνα.

Χάρηκα λοιπόν που είχα αυτήν την ευκαιρία και θα την ξαναέχω στο μέλλον. Είναι γαμώ τα τυπάκια και κάνει-απολαμβάνει πολύ καλό σεξ. Στο επανιδείν μικρούλα.

Αυτά από εμέ...και να σέβεστε τα κορίτσια guys, το χρειάζονται και το χρειαζόμαστε όλοι. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 09, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
monogamous
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
751
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 john1975bi, GALLAS, doc_lin και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2021
Εμβολιο έχει κάνει;
12 Αυγούστου, 2021
" Αυτά από εμέ...και να σέβεστε τα κορίτσια guys, το χρειάζονται και το χρειαζόμαστε όλοι. "

Πράγματι Έτσι!
review reaction 1 George Mitsibonas, borbi2525
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2