Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 465307
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πάρα πολλές κριτικές για την Αριάνα, δεν ξέρω πόσο θα βοηθήσει ακόμα μια αλλά here we go! Γλώσσα
Σκέφτηκα να δοκιμάσω την κοπέλα στο πρόγραμμα της Τρίτης με την προσφορά!
Εύκολη συνεννόηση με την τηλεφωνήτρια και κλείσιμο ραντεβού 1,5 ώρας.
Όποιος παρακολουθεί την Αριάνα στο ίνστα θα συμφωνήσει ότι έχει σαφή εικόνα τι θα συναντήσει και από πρόσωπο και από σώμα..
Σκάει μύτη το κορίτσι (με μικρή καθυστέρηση γιατί ήρθε από μακριά) με μια κοντή φουστίτσα και στυλ μαθήτριας..
Μακρύ μαλλί που λατρεύω, πολύ γλυκιά, φιλική, ευδιάθετη, δεν μου έβγαζε καθόλου ότι είναι call girl που λυσσάει με την πούτσα..
Ντουζάκι και σκάει δίπλα μου με την πετσέτα και αράζουμε..
Μιλάμε για την δουλειά της, για παρτούζες, για τα duo με τις άλλες κοπέλες, για το πόσο γουστάρει πρωκτικό, για το πόσο υποτακτική είναι.. Έχω χάσει την μπάλα με όσα ακούω..
Η Αριάνα σε καμία περίπτωση δεν είναι ο κανόνας, είναι το πιτσιρίκι εξαίρεση. Είναι από τις ελάχιστες που προσφέρουν σε τόσο νεαρή ηλικία τέτοιο πακέτο υπηρεσιών και δείχνουν τόσο έμπειρες..
Ένα σχόλιο για τα νύχια της απέφερε την απάντηση έκπληξη πως γουστάρει να γρατσουνάει @@..
Πρώτα αναγνωριστικά φιλιά με γλώσσα και σύντομα βρέθηκε μπουκωμένη όπου έδωσε πόνο με ιδιαίτερη ευχαρίστηση, αρκετό σάλιο και φτυσίματα.
Γλύψιμο στις πεντακάθαρες τρύπες της.. αρκετά καλοσχηματισμένες!
Παιχνίδια και σφαλιάρες στην υπερκωλάρα που είναι το δυνατό της σημείο και δεν χάνει ευκαιρία να μας δείξει..
Κάρφωμα στα 4 όπου χαίρεσαι να αρπάζεις κωλομέρια και ιεραποστολικά σφίγγοντας τον λαιμό της με το τέλος να πλησιάζει επικίνδυνα και να ζητάω να της τα ρίξω στο γλυκό ιδιαίτερο πρόσωπο της.. Αρνήθηκε ευγενικά λόγω makeup και μου αντιπρότεινε να της τα δώσω στο στόμα να τα καταπιεί.. Φυσικά δεν έχασα ευκαιρία και δεν μάσησε καν, σταγόνα δεν άφησε το πουτανάκι..
Διάλειμμα για ντουζ και σόσιαλ και ο δεύτερος γύρος είχε επίσης στοματικό εκατέρωθεν, καβάλημα εκ μέρους της αλλά και πρωκτικό κάρφωμα στα 4 μέχρι να ξαναέρθει το τέλος στο στόμα της.
Ένα ραντεβού που αποδείχτηκε πως δεν ήμουν τόσο καλά προετοιμασμένος. Συνήθως με τα πιτσιρίκια είμαι πιο χαλαρός, δεν έχω τρελές απαιτήσεις και περιμένω απλά τα απαραίτητα.
Δεν πηγαίνω με ψυχολογία όπως πχ με μια άνω των 30 που σκέφτομαι ότι θα την ξεμουνιάσω μέχρι να πέσω κάτω.
Η Αριάνα όμως αν και μικρή χρειάζεται και θέλει άλλη αντιμετώπιση.. Η αλήθεια είναι ότι ένας πέος δεν είναι αρκετό για να την ικανοποιήσει. Θα πρέπει να είστε έτοιμος να δώσετε τον καλύτερο σας εαυτό.
Συμπερασματικά.
Είναι η Αριάνα όμορφη? Φυσικά και είναι χωρίς όμως να είναι το ομορφότερο magic girl. Προσωπικά λατρεύω το πρόσωπο της Σάντρας.
Η Αριάνα ειναι ψηλή με απίστευτο κώλο αλλά είναι το ωραιότερο σώμα στο magic? Προσωπικά προτιμώ το σώμα της Αλίσιας.
Είναι η Αριάνα το magic girl με τις καλύτερες υπηρεσίες που συνδιάζει νιάτα, ωραίο πρόσωπο και ωραίο σώμα?
Εδώ η απάντηση είναι ένα μεγάλο ναι! Κανένα πιτσιρίκι δεν την κοντράρει σε υπηρεσίες και για να υπάρξει ανταγωνισμός πρέπει να συγκριθεί με μεγαλύτερες και πολύ έμπειρες γυναίκες.. πχ Σοφία.. Το duo τους πρέπει να είναι κόλαση..
Ένα ραντεβού που σίγουρα απαιτεί επανάληψη γιατί η κοπέλα έχει πολλά να δώσει!
Ευχαριστούμε Αριάνα που είσαι υπέροχη και μας φροντίζεις! Πλατύ χαμόγελο
Thanks για την ανάγνωση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
225€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.391
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arxidakos, CaptainK, STAVROS6969 και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2021
Είναι η Αριάνα το στυλ Ελληνίδας gypsy?
review reaction 1 hornyasfuck
11 Αυγούστου, 2021
Perversion50 Όχι δεν θα έλεγα κάτι τέτοιο!
review reaction 3 hornyasfuck
11 Αυγούστου, 2021
Πως την βρισκω στο ινστα φιλε?
review reaction 1 hornyasfuck, Titswinger, gavliaris99
12 Αυγούστου, 2021
Καλησπέρα συνάδελφοι,
Θα μπορούσα να έχω το ινστα της αριάνα?
Ευχαριστώ πολύ.
review reaction 1 hornyasfuck
13 Αυγούστου, 2021
Gel βάζει για πρωκτικό? ?
review reaction 1 hornyasfuck, Reuzel
13 Αυγούστου, 2021
@AcesHigh Δεν έβαλε Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 AcesHigh, hornyasfuck, Reuzel
30 Αυγούστου, 2021
Αδερφέ θα μπορούσες να μου δώσεις ξαι μένα το ινστα της ν την δω γιατί σκέφτομαι να την πάρω μέσα στην εβδομάδα που πληρώνομαι αλλά δεν την έχω από πρωσοπο
review reaction 1 hornyasfuck
20 Μαρτίου, 2023
Αδερφε μου, ειναι ευκολο να μου στειλεις το ινστα της να την μελετησω;
Ευχαριστω!
review reaction 1 hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8