Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την αντζυ.
Βλέποντας στο thread της τα βίντεο και τις φώτο πάνω κάτω ήξερα τι θα συναντήσω.
Αυτό που συνάντησα ήταν ένα φρέσκο κορίτσι με γλυκό πρόσωπο και σώμα χυμωδες όπως ακριβώς φαίνετε στα βίντεο.
Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο στο κέντρο και μετά από εύκολη συνεννόηση έφτασε στην ώρα της.
Μπήκε στο δωμάτιο με αέρα που σε κάνει να φεύγει η αμηχανία κατευθείαν.
Το ντύσιμο της ήταν σαν μια κοπέλα που εργάζεται σε γραφείο το οποίο της ταίριαζε γιατί παρόλο που ήταν κυριλέ τόνισε τις καμπύλες της που είναι και το δυνατό σημείο της και σίγουρα αν την συναντούσες στο δρόμο θα γύρναγες να κοιτάξεις.
Αφού έκανε το μπανάκι της και έβαλε τις κρεμουλες της ήρθε στο κρεβάτι. Η συμπεριφορά της ειναι σαν να είναι με το αγόρι της. Φιλιά, αγκαλιές κλπ.
Η πιπα της βαθειά με πνιξιματα και πολύ σάλιο.
Στο sex συμμετέχει χωρίς να προσπαθεί να κλέψει, από πάνω ή κοπέλα με τα στήθη της μέσα στην μούρη μου και με προτροπή της να ασχολούμαι συνέχεια μαζί τους. Αφού αλλάξαμε στάση ήρθε το τέλος.
Μπανάκι εκατέρωθεν και πολύ πείραγμα.
Συνήθως για να μην πω πάντα δεν πάω για 2ο γύρω, αλλά η αντζυ δεν δεχόταν να μην πάμε για δεύτερο και έκανε τα πάντα για να με ανεβάσει και να με ευχαριστήσει.
Παρόλο που είχε περάσει η ώρα δεν κοίταξε ποτέ το ρολόι και αν χρειαζόταν θα καθόταν εκεί μέχρι να τελειώσω.
Αυτά είναι όπως τα είδα και τα έζησα εγώ.
Συνοπτικά: εμφάνιση οπως την βλέπουμε στα βίντεο που έχει ανεβάσει. Skinny δεν την λες με τίποτα, αλλά και χοντρή πάλι δεν την λες με τίποτα. Εγώ θα πω απλά κανονική με χυμώδης καμπύλες.
Στα του έργου παρόλο το μικρό της ηλικίας και την απειρία στην δουλειά είναι πολύ ψαγμένη.
Χαρακτήρας εκεί είναι πού της βγάζω το καπέλο γιατί είναι φοβερό τυπακι.
Αν θα την ξανά έπαιρνα? Αν ήταν πιο κάτω η τιμή της θα έκανα περισσότερα ραντεβού μαζί της.
Τώρα θα ξανακάνω αλλά πιο αραιά.
Η βαθμολογία είναι τυπική..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
vais77
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
5.150
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kikko, kwstasxat, chris1955 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2021
Πως την βρίσκεις; τηλέφωνο ή πρακτορείο; site?
11 Αυγούστου, 2021
εχει το τηλεφωνο της στο γλομπεο προφιλ της
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2