Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 62966
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλό μήνα σε όλους,
Να μην πολυλογώ, την Ναστια την ζαχαρωνα από την μέρα που εμφανίστηκε στην ιστοσελίδα των αγγέλων. Ραντεβού κλείστηκε με λίγα SMS και την περίμενα την καθορισμένη ώρα στο γνωστό ξενοδοχείο νοτίων προαστίων.
Χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και αντικρίζω μια φρέσκα όμορφη κοπέλα σαν το λουλούδι καλοκαιρινό. Είναι πολυ γλυκό κορίτσι πιο όμορφη από της φωτογραφίες. Να σημειώσω ότι τα μιλάω τα ρωσσικά αρα και η βαθμολογία στην επικοινωνία και γενική συμπεριφορά ειναι και ανάλογη.
Η Ναστια λατρεύει το σεξ και δεν το κάνει από αγγαρεία, της αρέσει η σωματική επαφή δλδ αγκαλίτσες φιλιά. Προτείνεται ανεπιφύλακτα για αγαπούλες και αγκαλίτσες!!!!!
Όλος ο χρόνος που περασα μαζί της ήταν σαν να ήσουν με την κοπέλα σου και καλύτερα.
Στον αγώνα τωρα σε ακολουθεί, στήνεται όμορφα και κάνει το παν να σε ικανοποιήσει.
Η κοπέλα είναι πεντακάθαρη εκανε μπάνιο πριν και μετά τον αγωνα και το μουνάκι της είναι ευωδιαστό και μυρωδάτο το οποίο δεν μπορείς να σταματήσεις να το γλύφεις.

Σε γενικές γραμμές η κοπέλα είναι εξειρετικη. Ήταν η καλύτερη μου συνάντηση το τελευταίο καιρό.
Προσπάθησα να είμαι όσο αντικειμενικος γίνεται. Η κοπέλα είναι άκρως ερωτευσημη.
Πέρασα πολύ όμορφα και σίγουρα θα την ξαναδώ.
Αυτά τα λίγα από μένα... καλό καλοκαίρι σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 04, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
960
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, koukoskoukou, kwstasxat και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού