Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 3 10
Call-Girls 5048
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους,

Το κορίτσι μας το προτιμήσαμε χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο έτσι για την αλλαγή ! Ήρθε στην ώρα της πολύ καθαρή και περιποιημένη. Από Αγγλικά ιδέα, αλλά έκανε ότι μπορούσε να συνεννοηθεί, ήταν αρκετά ευχάριστη αν και λίγο ντροπαλή, συμπαθητικό βυζάκι και πολύ κάλο κωλαράκι, από τα πιο σημαντικά νομίζω για μένα!

Έκανε το μπανάκι της και μην μπορώντας να μιλήσουμε για κάτι ξεκινήσαμε κατευθείαν στο ψητό! αρκετά καλή πίπα με πολύ χεράκι βέβαια αλλά της το δίνω ήταν από της πολύ καλές προσπάθειες. Ήταν τόσο καθαρή που μου το έβγαλε και της το έγλυψα και εγώ το μουνάκι. Γενικά η φάση ήταν πολύ γλυκιά και πολύ ήρεμη! μπήκα από το μουνάκι για 1 λεπτάκι και το γύρισα κατευθείαν από κώλο Μάγκες μου το κορίτσι μόνο το γουστάρει της ακουμπάς την κωλοτρυπίδα και τινάζετε από καύλα.

Δεν ήταν πάρα πολύ άγριο το σεξακι αλλά ήταν όσο έπρεπε! κατάθεση πάνω στο σωματάκι, ντουζάκι και καπάκια δεύτερος γύρος που τον έβαλε από μόνη της στο κωλαράκι της... υπέροχο συναίσθημα είχα καυλώσει όσο τίποτα! Την δεύτερη φορά το κάναμε μόνο από κώλο και με τρέλαιναν οι μικρές γλύκες κραυγές που έβγαζε!! πολύ τίμιο το κορίτσι δεν έχω κανένα παράπονο!

Όχι ότι καλύτερο έχω πάει αλλά θα ξαναπήγαινα στα σίγουρα, τέρμα συμμέτοχη ειδικά μόλις νιώσει και λίγο πιο χαλαρή είναι πολύ φιλική και ερωτική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.641
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Constantinos27, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού