Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Έλενα στο Bill περίπου στις 3 το μεσημέρι,στην ώρα της με ένα sexy μίνι φορέματακι ,χαμογελαστή κ αρκετά ευδιαθετη.Ειπαμε δύο κουβέντες να σπάσει ο πάγος κ μπηκαμε στο μπάνιο όπου εκεί πραγματικά τα έχασα με το πόσο περιποιητικη κ δοτική ήταν.Μου έκανε μπάνιο κ παράλληλα χαμουρευομασταν σαν να ειμασταν ζευγάρι,είχε καταφέρει να με κάνει πύραυλο αφού η γλώσσα της κ τα χειλάκια της μου ρούφαγαν τον μικρό χωρίς αύριο!!Βγαίνοντας απ'το μπάνιο ακολούθησε μια ακόμα πιο ωραία κ υγρή τσιμπουκαρα με φυσικό επακόλουθο να τελειώσω στο στόμα της.Λιγο κουβεντουλα στο διάλειμμα μια κ η Έλενα φάνηκε να είναι μια έξυπνη κ καπατσα γυναίκα οπότε η ώρα κύλησε ανετοτατα κ βουρ για δεύτερο γύρο,καθώς για να πω την αλήθεια με είχε φτιάξει τόσο πολύ η γενική παρουσία κ συμπεριφορά της που ήμουν ακόμα φτιαγμένος απ'τον πρώτο γύρο!!όπως καταλαβαίνετε το τέλος ήρθε σχετικά εύκολα με την Έλενα στα 4 κ εμένα να θαυμάζω το sexy κωλαρακι της.Ελενα ήσουν καταπληκτική κ ανυπομονώ να ξαναβρεθούμε.Υ.Γ.Το καλύτερο εμβόλιο κάναμε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 22, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
195
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Michailoscov, THV, anthotypos και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού