Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τηλέφωνο στον ζωγράφο. (gauguin). Παράτα τα πινέλα και τον καμβά σου και ξεκίνα να μιλάς για την Yana. Εσένα θα σου αρέσει, πήγαινε και κάνει και τρελό γαμήσι. Η κουβέντα αυτή δεν μου έφτανε και συνεχίζω να τον πηγαίνω τρένο στις ερωτήσεις. Σκύλος ο άτιμος! Άντεξε στην πίεση που του άσκησα και δεν του το 'χα. Ζητάω την κοπέλα από το γραφείο, διαθέσιμη την ώρα που την ήθελα. Η Καίτη, διακριτική και ευγενική όπως πάντα, με ενημερώνει ότι το κορίτσι δεν είναι ίδιο με τις προηγούμενες επιλογές μου εμφανισιακά και αν είμαι σίγουρος. Επιμένω να μου την στείλει.

Η Γιάννα έρχεται στην ώρα της, συστήνεται και αφού την ρωτάω ζητάει ένα ουίσκι. Βλέπει τον κόσμο από το 1,73 ξυπόλυτη. Έχει παραπανίσια κιλά, γεμάτο κορμί, αλλά όχι Χοντρή! Δεν μπορώ να την περιγράψω διαφορετικά. Σίγουρα, δεν προτείνεται σε συνάδελφους που αρέσκονται σε πιο καλλίγραμμα κορμιά. Μέχρι να έρθει η παραγγελιά άρχισε να μου κάνει και εμένα τα κόλπα της που έχουν αναφέρει και οι υπόλοιποι. Η γλώσσα της, πραγματικά, είναι το κάτι άλλο. Όπου σε αγγίξει σε τινάζει λες και σε χτύπησε ρεύμα ξαπλώνω στο κρεβάτι και μου συστήνει τα κάλλη της με το όνομα τους. Άλλο όνομα έχει δώσει στο αριστερό βυζί, άλλο στο δεξί, (περίπου δυομισάρια) άλλο στον κώλο της και άλλο στο αιδοίο της. Ελάχιστα Αγγλικά από μεριά της και η χρήση μεταφραστή αναγκαία για το κοινωνικό διάλειμμα.

Πίνει μια γουλιά από το απόσταγμα της Σκοτίας και δίνει το παράγγελμα. Ξάπλωσε! Ξεκινάει το σπατουλάρισμα. Από πάνω κατεβαίνοντας προς τα κάτω βασανιστικά. Τα ίδια και στις στάσεις που την βολεύουν να χρησιμοποιεί την γλώσσα της την ώρα του σεξ. Όπου σε πιάσει σε έχει τινάξει στον αέρα. Τον βάζει στο στόμα της, με λίγο χέρι ίσα να κρατάει και παίρνοντας τον βαθιά μέσα στο στόμα της. Και δεν σταματάει εκεί. Να τον χαϊδεύει και με τα στήθια της. Μου άρεσε και την άφησα για αρκετή ώρα να κάνει ό,τι θέλει. Πέρασμα προφυλακτικού και σεξ σε cow, στα τέσσερα, ιεραποστολικό και στα πλάγια. Συμμετέχει με πολλή ενέργεια και αντέχει. Τελείωμα στο σώμα της. Με ρωτάει αν θέλω, λέω ναι και πάμε για μπάνιο μαζί. Ενώ ξέπλενε το αφρόλουτρο από πάνω μου, γονάτισε και τον έπαιρνε στο στόμα της. Προσπάθησε να κρεμάσει το τηλέφωνο του ντουζ για να έχει και τα δυο χέρια ελεύθερα, ήθελε να χωθεί μέσα στην ντουζιέρα και αυτή, αλλά δεν της βγήκε. Το μπάνιο του λακομπα το κάναμε πισίνα, αλλά ποιος νοιάζεται, δεν φταίμε εμείς που είναι μικρά και προβληματικά...

Εν κατακλείδι. Υστερεί σε εμφάνιση χωρίς να είναι αποκρουστική, υπερτερεί σε σέρβις, της περισσεύει η ωραία τρέλα που σε κάνει χαρούμενο όσο την έχεις στο δωμάτιο, όλα επάνω της είναι δικά της χωρίς καμία επέμβαση. Όσοι πιστοί προσέλθετε για όσο θα μείνει ακόμα εδώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Zebu
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
25.556
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, rodriguez65, NICK TRIVE και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2021
καλά που ήσουν απασχολημένος με τα παιδάκια και τα κοντοσούβλια και δε μας γάμησες προχθές.
έχεις πάρει φόρα εσύ !! Money Mouth Πλατύ χαμόγελο
J
john100
review reaction 3 hornyasfuck, Constantinos27, Zebu και 4 άλλα μέλη
31 Ιουλίου, 2021
Zebu......THE SEX MACHINE...!!!!!!!!!!!!!!!!!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, Zebu και 5 άλλα μέλη
31 Ιουλίου, 2021
Δεν σε προλαβαίνουμε ρε φίλε
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, Zebu και 4 άλλα μέλη
31 Ιουλίου, 2021
Zebu's working overtime. Άξιος και θαυματοποιός. "Από την μέση και κάτω πανδαιμόνιο"
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, Zebu και 2 άλλα μέλη
31 Ιουλίου, 2021
Ξέρουμε μέχρι πότε θα είναι εδώ;
review reaction 1 hornyasfuck
31 Ιουλίου, 2021
Δώσε και σώσε !!! Ναι!
review reaction 1 hornyasfuck, Karelis69, Zebu
02 Αυγούστου, 2021
να σας συστησω τον κυριο "απ τη μεση και κατω ησυχία "
Το alter ego του νηματοθέτη μας ( δεν εχω γκομενα ..δεν γαμαω κλπ )
review reaction 3 review reaction 1 Zebu, hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7