Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με στόχο να βρω κάτι ανάλογο του γούστου μου έστειλα στο γραφείο.

Ενώ η συζήτηση στο forum είχε αναπτυχθεί για διάφορα.Το γραφείο μου στέλνει καπάκι πολλές κοπέλες αλλά η πιο μιλφαρα ήταν η καινούργια.Όχι ότι είναι milf milf αλλά δεν είναι το amateur χωρίς τη στοιχειώδη πουτανια..!
Ρώτησα μόνο αν είναι κοντά σε φωτογραφίες και η απάντηση ήταν θετική και ότι η κοπέλα έχει συνεργαστεί ξανά με θετικές εντυπώσεις.Ετσι έγινε η παραγγελία με προσθήκη τα standards μου εσώρουχα μαύρα.Σαν γκόμενα τώρα έχει το στυλ το απλό αλλά και το συγχρόνως φινετσατο.Πιο πολύ για Ιταλίδα μου έφερε παρά για Ρωσσιδα.
Πάνω στα τακούνια ωραία γκόμενα για σκισιμο με το βυζί πέτρα και το κωλο τον ωραίο στα σωστά κιλά.
Μετά τη γνωριμία που γνωρίζει κάποια βασικά αγγλικά,μη φανταστείτε ότι απλώνει συζήτηση.Μπηκε στο μπάνιο και βγήκε με τακούνια και το σετ με τα μαύρα που είχα επισημάνει.Ετσι ξεκίνησε το παιχνίδι δίνοντας γλωσσοφιλα και δυνατή πίπα που δεν σταματάει αν δε χύσεις.Με το κατάλληλο γλυψαρχιδι και blow job τα πέταξα στο στόμα της.Μπανιο,ποτό ενδιάμεσα αν και με τα αγγλικά δυσκολεύεται λίγο και δεν έβλεπα την ώρα να την πάρω...Στα δευτερα πάλι πίπα,γλυφομούνι στο καθαρό μουνι της με ωραία ροζ μουνόχειλα.Την πήρα στα τέσσερα και γυρίζοντας την cow girl πέταξα τη καποτα το κατάλαβε και την έχυσα στα βυζιά της αυτή τη φορά αδειάζοντας τη δεξαμενή...Καλη συνάντηση η γυναίκα έχει εμπειρία ξέρει να κάνει sex δεν είναι σαχλοκουδουνο είναι σοβαρή και το βλέπεις από την όλη της στάση.Ελπιζω να έγινα κατατοπιστικός ως προς το άτομο.Τη κριτική τη γράφω και ακόμη είμαι στο δωμάτιο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
CS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Πολυχρόνης, olddog και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού