Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 15 10
Call-Girls 25638
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νωρίς μεσημεράκι και οι καύλες με έχουν εξοντώσει.
Η δουλειά πιεστική αλλά ο πούτσος μου ακόμα πιο πιεστικός δε με άφηνε σε ησυχία.
Καλοκαιράκι και πρέπει να σέρνω συνεχώς.
Μήνυμα στο γκλάμουρα και συνομιλία με Καίτη.
Εγώ : Ποιές κοπέλες είναι διαθέσιμες;
Glamour : Υπάρχουν πολλές επιλογές, Υπάρχουν κάποιες που να σας ενδιαφέρουν περισσότερο;
Εγώ : Alba, Alisa, Regina, Angelina3
Glamour : Alba 19:15, Alisa 16:30, Regina 16:00
Η λογική επιλογή για γρήγορο ξεφόρτωμα η Regina όμως με έτρωγε να ρωτήσω.
Εγώ : Alisa ή Regina;
Glamour : ALBA. LOL
Απάντηση για όσκαρ, δε μου άφησε καμιά επιλογή παρόλο που ηθελα απεγνωσμένα να γαμήσω ASAP.
To ραντεβού κλείστηκε για τις 00:30 μιας και νωρίτερα είχα επαγγελματικές υποχρεώσεις.
Η Alba ήταν κυρία μιας και μόλις το ρολόι έδειξε 00:30 χτύπησε η πόρτα μου.
Ανοίγω και μένω μαλάκας. Πολύ όμορφα ντυμένη, ένα αέρινο φορεματάκι που δεν ήταν ξέκωλο όμως η σιλουέτα διαγραφόταν τέλεια. Σούπερ κορμί και πολύ όμορφο πρόσωπο.
Μοναδική παραφωνία, που εμένα με χάλασε, το πολύ βαρύ μακιγιάζ της το οποίο τη μεγάλωνε και της χαλούσε τη φυσική ομορφιά του προσώπου της.
Το ραντεβού ήταν κλεισμένο δίωρο, οπότε δεν είχαμε πίεση στην ώρα.
Βέβαια, ο πούτσος μου είχε άλλη γνώμη όμως κρατήθηκα για να μην της ορμήξω!
Ικανοποιητικά Αγγλικά για να συζητήσεις όμως με τέτοια γυναίκα δίπλα σου το τελευταίο πράγμα που θέλεις να κάνεις είναι να ανοίξεις συζήτηση.
Είπαμε τα βασικά, πως σε λένε, από που είσαι, τι καιρό έχει η Ουκρανία για να σπάσει ο πάγος και παράλληλα όσο τα λέγαμε η Alba έμεινε όπως τη γέννησε η μανούλα της.
Κορμί απίστευτο, μου άρεσε πολύ. Στήθος σχετικά μικρο όμως στητό και ρόγα κάγκελο. Λαμπάδα, χωρίς ίχνος περιττών κιλών και κώλος ποιήμα.
Είχε όρεξη, αν και τα χείλη της τα έχει τσιμπήσει δεν ειναι πολύ σκληρά στην αφή και εμένα μου άρεσαν τα φιλιά της. Δεν τσιγκουνεύτηκε σε κανένα σημείο τα γλωσσόφιλα. Είναι γυναίκα και τις έχει εύκολα τις πουτανιές. Ήρθε μου τρίφτηκε, έκανε παιχνίδια με το πούτσο μου, μου έδωσε όση προσοχή ήθελα. Ο πρώτος γύρος ήταν αναγνωριστικός και παραδόξως χωρίς βιασύνη. Σεξ φανταστικό, δεν μου είπε όχι σε τίποτα και έδειξε να γουστάρει. Όταν πηγαινα να πάρω κάποιες ανάσες μου έδεινε ρυθμό με τα πόδια και τα χέρια της και οι πνιχτές κραυγούλες της έδειχναν ότι περνούσε καλά (ή είναι καλή ηθοποιός). Καθαρά στο κομμάτι του σεξ, ξεκινήσαμε με πίπα όπου ήταν καλή (θα μπορούσε και καλύτερα όμως δεν ήταν κάτι που θα θυμάμαι), αυτό όμως που θα θυμάμαι είναι το πρόσωπο της όταν μου έπερνε πίπα. Η πουτάνα έχει πονηρό βλέμμα και πολύ όμορφο πρόσωπο. Cow, reverse cow, missionary, doggy και εκεί με τη θέα του πανέμορφου κώλου της ήρθε και το τέλος. Ένας πολύ όμορφος πρώτος γύρος που κράτησε αρκετά και η αλήεθια είναι ότι δεν ήξερα αν θα πάω για δεύτερο μιας και τα χρόνια έχουν περάσει. Γερο-μύστης
Συζητήσαμε και η Alba ανοίχτηκε μου είπε αρκετά πράγματα για τον εαυτό της, το ότι δεν της αρέσει η Ελλάδα μέχρι εκείνη τη στιγμή κλπ. διάφορα τέλος πάντων που δεν χρειάζεται να υποθούν στη κριτική.
Όσο μιλούσαμε κάναμε ντουζάκι μαζί και τη ζήτησα να ξεβαφτεί, της εξήγησα ότι το πρόσωπο της μου άρεσε περισσότερο χωρίς το μακιγιάζ και μου έκανε τη χάρη.
ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ.
Δείχνει πολύ μικρότερη χωρίς μακιγιάζ και το πρόσωπο της είναι way better που λένε και στο χωριό μου.
Με το που έβγαλε το μακιγιάζ και το σύνολο πλέον ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ο πούτσος μου είχε αρχίσει να ξυπνάει. Στο μεταξύ είχε ήδη να παίζει μαζί του και η Alba και δεν ήθελα πολύ περισσότερο.
Της ζήτησα να πει στο γκλάμουρα αν μπορεί να κάτσει ακόμα μία ώρα και εφόσον και η ίδια συμφωνούσε. Δεν είχε κλεισμένο επόμενο ραντεβού και το έτσι από δίωρο το κάναμε τρίωρο.
Το δεύτερο ημίχρονο ήταν ακόμα καλύτερο από το πρώτο.
Συνοψίζοντας ένα πολύ πετυχημένο ραντεβού, ίσως μέσα στα τοπ 10 όλης της πορνοκαριέρας μου.
Η Alba ήταν ξεκούραστη και μου έδωσε ότι ακριβώς ήθελα. Μιας και από ότι μου είπε δεν έχει πολύ καιρό στο κουρμπέτι άρα δεν έχουν δοκιμαστεί οι αντοχές της και άρα δεν ξέρουμε πως θα αντιδράσει με τα απανωτά ραντεβού, θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που τη συνάντησα τόσο νωρίς.
Η αίσθηση μου είναι πως δεν θα ανταπεξέλθει στη πίεση του επαγγέλματος.
Αν όμως μπορέσει και ανταπεξέλθει, κρατήσει τις επιδόσεις της σε υψηλά επίπεδα και βελτιωθεί σε κάποια κομμάτια που χρειαζεται τότε θα αφήσει ιστορία. Πραγματικά όμορφη κοπέλα από αυτές που δύσκολα βλέπεις, ίδιως αυτή τη περίοδο στην Ελλάδα.
Συνήθως κράζω το Glamour όμως οφείλω να τους πω και ένα μπράβο που φέρνουν κορίτσια σαν τη Alba.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
450€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 linear, Elganador, trikimia και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού