Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 9 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα για να ειμαι ειλικιρνης την νεφελη την ειδα για δευτερη φορα βεβαια τον περασμενο οκτωβριο σε παραθαλασσιο ξενοδοχειο.. Ηρθε στην ωρα της φορωντας ενα πολυ σεξυ φορεμα χωρις εσωρουχο και σεξυ παππουτσια με πολυ ωραια ακρα.. Στον πρωτο γυρο μετα απο μια υπεροχη πιπα τελειωσα σχετικα γρηγορα .
Στον δευτερο παιχτηκαν δυο τρεις στασεις με αποκορυφωμα στα 4 που στηνεται αριστουργηματικα για μενα αφου της εκανα στοματικο και παρολο που περασαν τοσοι μηνες τα βογκητα της τα θυμαμαι ακομη κατι που για μενα ειναι ισως το σημαντικοτερο.
Θα ειμαι ειλικρινης η νεφελη ειναι απο τις γυναικες που θελουν ενα κλειδι για να ανοιξει και το κλειδι για την συγκεκριμενη
νομιζω ειναι η ευγενεια. Αν της φερθεις ευγενικα ανοιγεται και γινεται ενα θηλυκο που μπορει να ανταποκριθει και σε ρομαντικο και σε κατι πιο αγριο απλα θελει τον χρονο της, φιλαει υπεροχα αλλα οχι με γλωσσα το αποφευγει κατι που σεβομαι αν κ λατρης των γλωσσοφιλων. Κλεινοντας ηθελα να πω οτι για τα γουστα μου εχει απο τα πιο ωραια σωματα ειδικα στα 4 αν υπαρχει καθρεπτης ειναι ονειρο..!!
Το ισως στο τελος μονο γιατι απο την φυση μου θελω να δοκιμαζω καινουριες εμπειριες..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.103
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, monstercock greece, piko και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού