Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 16 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δυστυχώς ήταν να κάτσει σε μένα όλη η κακοδιαθεση της
Ορμομενος από τις κριτικές της και αφού τη ζήτησα εγώ απτό γραφείο ήταν διαθέσιμη την ώρα που ήθελα.
Είχα πει για μια ώρα και ίσως μιάμιση που τελικά και τα 45 λεπτά πολλά ήταν περίπου που φάγαμε

Πάμε στο διαταυτα,η κοπέλα ήρθε εξαρχής με μια άσχημη διάθεση, την είδα απτό ύφος της αλλά λέω οκ μπορεί να είναι η αρχή
Έτσι κάτσαμε λίγο να τα πούμε λέω να στρώσει η κατάσταση.
Μου άρχισε τις μαλακίες ότι δε της πολύ αρέσει εδώ στην Ελλάδα,προτιμάει στην Τουρκία που έχει καλούς πελάτες και ένα σωρό μαλακίες.
Κόντεψα να μάθω όλα τα καλά της Τουρκίας και μια συνάντηση.
Τη στέλνω για μπάνιο γιατί λέω αν συνεχίσουμε τη συζήτηση θα νευριασω και όχι μόνο δε θα τη χύσω αλλά θα μου μείνουν και νεύρα.
Έρχεται και θα πω πως μέχρι τότε δεν έχει κάνει καμία κίνηση για φιλί και όταν πάμε να αρχίσουμε ,σαφώς έκρυβε τη γλώσσα της μη συναντηθεί με τη δικιά μου...

Τη κατέβασα για πίπα,τη γύρισα στα τέσσερα και με τις ψευτοκραυγες της μου έπεσε
Άρχισε κάτι αναστεναγμούς δυσανασχετήσης ,τον έπαιξα μια χαζεύοντας το κωλο της, της τα έδωσα στα κωλομερια και την έστειλα πίσω σπίτι της.


Άμα κοπέλα μου δε σαρεσει εδώ, μην έρχεσαι,δε σου φταίνε εμείς σε κάτι, και εκτός αυτού από ευγένεια και μόνο δεν το λες αυτό σε μια χώρα που σε φιλοξενεί και έρχεσαι και κονομάς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.599
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, olddog και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2021
Ευτυχώς που δεν μου έτυχε εμένα να με λέει ότι θέλει τους Τούρκους που πηδανε καλύτερα. Θα την είχα πετάξει έξω. Θέλει λίγα μαθήματα, να μάθει σε ποια χώρα βρίσκεται.
review reaction 1 hornyasfuck, Inf0
24 Ιουλίου, 2021
Ε ναι και εγώ πολύ την άντεξα απλά σαν κορμί δεν ήταν και για πέταμα,αλλά η διάθεση και τα πιστεύω της ήταν για πουλο
review reaction 1 hornyasfuck, Inf0
25 Ιουλίου, 2021
Να μην πατησει κανείς . Και παράπονο στο γραφείο έντονο. Εχουν 60 κορίτσια, 1 λιγότερο δεν μας νοιάζει. Να πάει στην τουρκιά να πληρώνετε με τουρκικά κολόχαρτα και να χάνει μια μικρή περιουσία στο exchange.
review reaction 1 hornyasfuck, Ικτίνος, Inf0
25 Ιουλίου, 2021
βλέπω δεν μακροημέρευσε η δεύτερη επίσκεψή της στα μέρη μας!
κρίμα πάντως γιατί μου άρεσε εμφανισιακά και οι κριτικές στο πρώτο τουρ με είχαν πείσει να δοκιμάσω. Άμα με άρχιζε με τουρκία και τα λοιπά πάντως θα έπαιρνε πόδι με τη μία
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4