Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν target locked από την στιγμή που είδα τις φωτογραφίες της(άκρως καυλωτικό σώμα) και βρήκα την ευκαιρία ειδικά όταν είχε ενημερώσει από το νήμα της εκείνη την χρονική περίοδο πως για αυτούς που θα συναντήσει πρώτη φορά ,η προσφορά πάει στα 100.Έτσι και έγινε λοιπόν.Επικοινωνία με sms,κλείσιμο ραντεβού,οk.
Η συνάντηση έγινε στον Priamos Παγκράτι.Πάντα φτάνω νωρίτερα στα ραντεβού μου να ρίξω και ένα έξτρα ντους και περίμενα την μελαχροινή.Με το που άνοιξα την πόρτα,αντίκρυσα μια όμορφη κοπέλα με έντονο βλέμμα,ντύσιμο όχι κάτι προκλητικό,έκανε και κρύο τότε.Αφού χαιρετηθήκαμε, ζήτησε να πάει στο μπάνιο για λίγο.Εδώ να πω πως ήταν εμφανώς ''μαγκωμένη'' ,μάλλον γιατί ακόμα ήταν στα πρώτα της ραντεβού.
Όταν βγήκε από το μπάνιο και είδα το σώμα της,πήρα φωτιά!Ακόμα πιο καύλα από ότι στις φωτογραφίες της.Ανέβηκε με τις μπότες της στο κρεβάτι,της ζήτησα να τις βγάλει και μου ζήτησε συγγνώμη.Μην σας πω πως το τρακ που είχε,με άναβε ακόμα πιο πολύΧαμόγελο με γλώσσα
Όταν μου τράβηξε την πετσέτα και με είδε φουλ καυλωμένο,μου έκανε ένα κοπλιμέντο και ξεκίνησε μια τρομερή πίπα με φοβερή αίσθηση που αν δεν την σταμάταγα μετά από λίγο,θα τελείωνα και δεν θα είχα απολαύσει αυτή την κορμάρα.
Ξεκίνησε αυτή πρώτα από πάνω μου,δεν κράτησε πολύ γιατί δεν μου πολυαρέσει αυτή η στάση,προτιμώ να κάνω εγώ το κουμάντο στο σεξ.Η αλήθεια είναι πως την ζόρισα λίγο στο ιεραποστολικό(το στήθος της είναι το κάτι άλλο) και στα 4, αλλά δεν έδειξε να δυσανασχετεί.
Πολύ επικοινωνιακή στο after sex,της έφυγε και το άγχος και ήταν ομιλητικότατη.Μου ανέφερε πως είχε ξενερώσει με κάποιον σε ένα ραντεβού της που ήταν άπλυτος και πιέστηκε πολύ(δεν πάτε καλά μερικοί ΚΑΘΟΛΟΥ),όπως επίσης πως ενώ έχει ενημερώσει ότι δεν απαντά σε κλήσεις παρά μόνο σε sms και viber,εξακολουθούν και την καλούν συνέχεια,απορούσε γιατί δεν μπορούν να το καταλάβουν.
Είμαι υπέρ αυτών που λένε ότι αν φερθείς στις κοπέλες καλά με ευγένεια και να είσαι καθαρός,θα κάνουν τα πάντα για να σε ικανοποιήσουν.Αυτό έκανε και η Τζίνα σε εμένα
Καλά να περνάτε κύριοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Manimal
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
36.038
Πόντοι:
10.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, PETROSANAL1, spipis71 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2021
Ωραία κριτική.
Είσαι gentleman.
Καπέλο
review reaction 1 Manimal
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1