Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 90 10
Call-Girls 203403
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γεια σας συναντηση με την κοπελα πριν λιγο καιρο εχοντας ακουσει μονο καλα λογια. Η κοπελα ηρθε στην ωρα της και αρχικα ανοιγοντας την πορτα ειδα μια γυναικα με απεριοριστη αυτοπεποιηθηση. με ρωτησε απο που ειμαι γιατι δεν μενω αθηνα κ πριν προλαβω να πω κατι με αρχισε στα γλωσσοφιλα κ ισως στο καλυτερο στοματικο που μου εχουν κανει ποτε η γυναικα το ζει...100%%% μετα ακολουθησε δευτερος γυρος με πολλες στασεις κ απιστευτα αισθησθιακα βογκητα... εχω παει με αρκετες κοπελες του χωρου τετοια συμμετοχη τετοια συγκεντρωση δεν εχω ξαναδει και κατεληξα στο συμπερασμα οτι το ευχαριστιεται η αλεξια αυτο που κανει για αυτο ειναι τοσο καλη.. γλωσσοφιλα φτυσιματα dirty talk αλλαγη στασεων..ειδικα στα 4 αντεχει απιστευτα καποια στιγμη δεν ειχα ανασες... επειδη γουστα ειναι αυτα με την εμφανιση το να μην αρεσει σε καποιον η αλεξια οκ το καταλαβαινω αλλα σαν συμμετοχη κ σαν ερωτικη παρτενερ οχι.. αλεξια σε ευχαριστω κ θα τα ξαναπουμε συντομα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.103
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, spipis71, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2021
ωραιος, χαίρομαι που πέρασες καλά!!! Ψυχασθένεια η κοπέλα μεν αλλά αυτό που ξέρει άλλωστε να κάνει το κάνει πολύ καλά !!!!!
23 Ιουλίου, 2021
ξέρει να χειρίζεται το σώμα της καλά. καλή συνέχεια!!!!
24 Ιουλίου, 2021
Πολλά τα 170 όμως ……..
review reaction 1 andronikos3, dimitristt
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3