Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μου επιτεθηκε απο το πρωτο λεπτο της συναντησης. Πραγματικό παθος δεν ηξερα τι με βρηκε, γλωσοφυλλα, να με χαιδευει παντου, γονατιστη στον διαδρομο του δωματιου μου βαζει τον μικρο στο στωμα της κοιτώντας με στα ματια. Στο κρεβάτι εγινε η μαχη του Δράμαλη. Η φαρέτρα της έχει τα πάντα και κανει τα παντα. Δεν κολώνει πουθενα και σκοπός της ειναι να να σε ικανοποιησει. Της αρεσει το δυνατο σεξ και χυνει γωερα. Δεν σε αφηνει σε ησυχία, της αρεσουν τα βρωμόλογα, σε κάποια φαση που την πήδαγα μου λει I am your bitch fuck me aywhere you like hard.
Τα σκεφτομαι και τα γραφω και ερεθίζομαι .....
Η εμπειρία μου μαζι της μόνο θετικα εχει να πει. Η Victoria είναι μια εταίρα, δοτική ενήμερη για το πως μπορε να κανει ενα αντρα να σπαρταρά και είναι πολύ καλή στο να διαβαζει ανθρωπους (μεγάλο προσόν). Θα καταλάβει τι σας κάνει κλικ και θα σας το δώσει απλόχερα. Ειλικρινά δεν περίμενα αυό το sex. Μπραβο παλι στην Νικόλ για την πρόταση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.851
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mancunian1986, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2021
Με όλο το συμπάθειο και αποκλειστικά για την αξιολόγηση που έβαλες στα της εμφάνισης, δλδ πραγματικά, τον σκεμπέ δεν τον είδες, το οτι δεν είχε μέση καθόλου δεν το είδες?
31 Αυγούστου, 2021
Τώρα σοβαρά, τα 8αρια της αξιολόγησης στην εμφάνιση απο που προκύπτουν. Ο σκεμπες πως σου διέφυγε, το οτι λόγω κιλών δεν είχε μέση πως σου διέφυγε?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2