Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αναστασία λοιπόν glamour..Από που να ξεκινήσω γ αυτό το μωρό κ που να τελειώσω (στην κωλαρα της εγώ δεν ξέρω οι άλλοι)..Πάμε λοιπόν να ξεκινήσουμε..Μεσημέρι εδώ γυρίσει από δουλειά κ θέλω κάτι να με ανανεώσει καθώς η ζέστη εδώ κ μέρες είναι ανυπόφορη..Σπίτι αυτή τη φορά κάνω μια ψακτικη στο τι παίζει στα εντεύθεν και εκείθεν κ σκάω τηλέφωνο στο glamour..Κλείνω την δεσποινίδα για μια ώρα κ αναμένω κάνοντας τσιγάρο να φτάσει..Έρχεται τους λέω να μ κάνουν κλήση πριν να κατέβω καθώς τα κουδούνια κάτω είναι σαν τον μπιν λαντεν μόλις τον έβαλαν στο χέρι οι αμερικανοί..(είπα να πω κ εγώ ένα κρύο να παγώσουμε λίγο)Συνεχίζω..Η νεαρά κατέφθασε ακριβώς στην ώρα της Εγγλεζα..Κατεβαίνω ο οδηγός πολύ διακριτικός κ αυτό μου άρεσε αρκετά..ανεβαίνουμε πάνω συζητάμε λίγο..Μπαίνουμε στο σπίτι την ρωτάω αν θέλει να πιει κάτι μου είπε νερό (λογικό είχε στάξει το κορμί της)..Γρήγορα γρήγορα μπαίνει για ντουζ και βγαίνει έξω έρχεται κάθεται δίπλα μου κ αρχίζω κ την χουφτώνω παντού..πάω να κάνω κίνηση για φιλί μ γυρνάει με ναζι το λαιμό..Ξενερωνω λίγο αλλά δεν με άφησε παραπονεμένο..Αρχίζω την γλείφω στο λαιμό αρχίζει κάνει κάτι ήχους όχι πολύ δυνατούς ψεύτικους που έχουμε ξανά συναντήσει αλλά σαν να νιώθει τέρμα κ να καυλωνει..κατεβαίνω στα βυζια της τα πιάνω κ αρχίζω κ τη γλείφω κ σιγά σιγά κατεβαίνω προς το μουνακι της...Το μουνακι της πολύ ωραίο εύγευστο της εγλειψα μέχρι κ τα πόδια..έχω καυλωσει τέρμα μ πιάνει τον πουτσο κ μου κάνει τον θέλω όλο μέσα μου...Κατεβαίνει σιγά σιγά τον φτύνει κ αρχίζει κ με τσιμπουκωνει σιγά σιγά κοιτώντας με στα μάτια..της τον βάζω όλο μέσα κ της λέω δεν αντέχω άλλο σεξ τώρα..Την γυρνάω στα 4 βάζω καποτα κ ξεκινάω το σφυροκόπημα όπως είμαι ενώ της τραβάω το μαλλί πίσω να έρθει σε μένα οκ της ψυθιριζα στ αυτί ποσό μ αρέσει να την γαμαω..Την γυρνάω στα πλαγιά κ εκεί που την γαμαω βγάζω καποτα κ της τα δίνω όλα στον κωλο..Σηκώνεται πάει για μπάνιο κ ανάβω τσιγάρο..Έρχεται της δίνω τσιγάρο το παίρνει κ εκεί που το κάνει κατεβαίνω να την γλείψω κ της λέω πάρε τασάκι κάπνισε κ απλά κοιτά με...Μέχρι την μέση το έκανε απ την καυλα δεν άντεξε...ξεκινάει πάλι πίπα αυτή τη φορά ενώ είμαι ξαπλωμένος κ έρχεται από πάνω μου..Μ κάνει τώρα θα σε γαμησω (άντε να δούμε λέω καιρό έχει να το πει κάποια) και ξεκινάει να καβαλάει το καυλί μου σαν την Αθήνα ωναση με το άλογο της..ενώ το κάνει αυτό την κοιτάω συνέχεια ενώ της πιάνω το λαιμό κ της ρίχνω κάποια ελαφριά χαστουκακια..Το τέλος την δεύτερη φορά ήρθε μέσα στο προφυλακτικό καθώς δεν πρόλαβα να τραβηχτώ να χύσω άλλου..Σηκώθηκε μ λέει σου άρεσε μωρό μου? Λέω πολύ καλό..Της δίνω τα λεφτά την ξεπροβοδίζω και φεύγοντας τράβηξα κ μια μαλακια έτσι για τα ρέστα..Ίσως την ξανά προτιμήσω γιατί θέλω να κοιτάξω κ άλλες..? Όσο για το glamour σαν γραφείο πολύ καλό το συστήνω..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
492
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, Καντηλανάφτης, Constantinos27 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού