Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Call-Girls 32293
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές είπα να δοκιμάσω την Vlada αφου τα υπόλοιπα κορίτσια ζεσταίνονται από την ελληνική ζέστη ασυνήθιστο φαινόμενο από τα μέρη που μας έρχονται ΚουλΚουλ. Έτσι έκλεισα το ραντεβουδάκι μου στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο, στο οποίο κατηφόρισα για να αρχίσω τις προετοιμασίες παρ φουμαρίσματος για να την υποδεχτώ και χτυπώντας την πόρτα του δωματίου αντίκρισα ένα όμορφο γλυκύτατο ξανθό πλάσμα με ένα ολόσωμο φορεματάκι πάνω σε μαύρα ψηλοτάκουνα παπούτσια. Μπαίνοντας μέσα με ένα όμορφο και ευδιάθετο χαμόγελο συστηθήκαμε προτού γίνω κάφρος και την αρπάξω στα γλώσσα φύλλα όπως και έγινε με λίγα λεπτά καθυστέρηση για να διακρίνω αντιδράσεις, εδώ μπορώ να πω ότι ανταποκρίθηκε πλήρως δίνοντας μου το κορμί τις να το κάνω ότι γουστάρω. Όταν την έγδυσα διέκρινα ένα σώμα πλούσιο σε πιασίματα, βυζί 2,5 φυσικό με έντονη την παρουσία τις βαρύτητας, λεπτά άκρα χωρίς την μπογιά τους και αφου μείναμε τσίτσιδοι πέσαμε στο πόρνο κρέβατο για να δω τι αξιζει πίπα αρκετά βαθιά μέχρι και λαρυγγικό σε βαθμό πνιξίματος δαχτυλάκια σε όλες τις πόρτες χωρίς καμιά άρνηση λες και ήταν δοσμένη σε έμενα και μόνο Ναι!Ναι! μην αντέχοντας σκουφώνω το εργαλείο αρχίζοντας την με πίσω κολλητό σε έντονο ρυθμούς δείχνοντας μου να το απολαμβάνει φτάνοντας για μια ακόμη φορά στο τέλος του πρώτου γύρου. Κατευθείαν για ντους σύντομη κουβεντούλα που όπως μου είπε δουλεύει και αυτή σε εστιατόριο ρε τι γίνεται έκλεισε η εστίαση και το έριξαν στο γαμήσι επί πληρωμή Χμμμ;Χμμμ; τέλος πάντων δεύτερος γύρος ξεκίνησε με τους ίδιους οιωνούς ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΑσάλιωταΑσάλιωτα και κάπως έτσι ήρθε και το τέλος. Λοιπόν έχουμε και λέμε έχουμε ένα κορίτσι το οποίο δεν συγκαταλέγεται με καμιά στα μοντέλο κόριτσα άλλα εδώ μπορούμε να πούμε ότι έχουμε ένα τίμιο και πρόσχαρο πλάσμα το οποίο δεν θα σε προδώσει από υπηρεσίες και δεν θα κλαις τα λεφτά σου, φεύγοντας δεν θα θυμάσαι το γαμήσι που έκανες με το απίθανο κορίτσαρο οδηγώντας χα ζεμένος από την εμπειρία που μόλις έζησες αποζητώντας την για μια ακόμη φορά αυτά φίλοι μου ελπίζω να σας βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλος σας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, T-DRIVER1 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού