Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όμορφη κοπέλα με καλά χαρακτηριστικά.Στο Lacoba την είδα να έρχεται από το παράθυρο μόλις την άφησε το ταξί.Ασπρο φόρεμα κοντό ξέρει να φτιάχνει τον γαμια της...Αν και στην αρχή είναι ήσυχη στη πορεία το πάει το γράμμα καλά...Μου έβγαλε τη πετσέτα έπιασε τα μαλλιά της πίσω και μου χάρισε ένα σαλιομενο τσιμπούκι.Χωρις να χρειάζεται να κάνω κάτι ολοκλήρωσα στο στόμα της...
Μετά τα μπάνια ειχαμε λίγη κουβέντα λέγοντας μου ότι στη Ρωσία κάνει άλλη δουλειά...Τι άραγε τόσο όμορφη γκόμενά?Εγώ όπου και να την έβλεπα θα ήθελα να την πάρω...
Την γύρισα και άρχισα να την γαμαω με τη γλώσσα μου στα μουνοχειλα της.Καθαρο μουνι όπως μου αρέσει.Χωρις να βάζει jel άρχισα να την γαμαω σε πολλές στάσεις με το τελείωμα αυτή τη φορά στα βυζια της.
Τελικό συμπέρασμα μια όμορφη κοπέλα με υπηρεσίες girlfriend experience που θα συναντούσα ξανά.Τα λεφτά τα πήρε στο τέλος και πολύ ευγενικά ζήτησε τα συν 20 για το cim που είχα ξεχάσει...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Θέμης88
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
5.232
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 james034, delipas, trikimia και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού