Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα σκοπό για άλλη όμως ήταν απασχολημένη , όποτε μου προτάθηκε η κοπέλια. Κανονίστηκε ραντεβού σε ξενοδοχείο στα βόρεια όπου και μετά από λίγη ώρα εφτασε η Καρλι.

Φόραγε ένα τζιν φόρεμα που άνοιγε από μπροστά που το αφαίρεσε αμέσως μόλις συμφωνήσαμε τις υπηρεσίες και πληρώθηκε. Έχει μοντελέ σώμα και φανταστικό στήθος που είναι σφιχτό και στητό. Μαζί με το πρόσωπο της είναι δυνατά της σημεία.

Το ποσό το θυμάμαι στο περίπου , μπορεί να ήταν δέκα ευρώ λιγότερα αλλά δεν είχα να της δώσω ψιλά.

Γενικότερα ήταν υπάκουη και αυτό μου άρεσε πολύ , ότι οδηγία της έδινα ακολουθούσε. Στην αρχή είχαμε συμφωνήσει φωτογραφίες και βίντεο και τοποθετήθηκε στο κρεβάτι νωχελικά όμως με την διαδικασία άρχισε να της αρέσει και φαινόταν ότι σιγά σιγά άναβε.

Η πίπα της είναι ρηχή και μάλλον βιάζεται να φορέσει το προφυλακτικό ( φοβάται πρόωρη εκσπερμάτωση μάλλον ). Πήγα να την γυρίσω να την πάρω στο στόμα αλλά αρνήθηκε ευγενικά. Τελως πάντων μετά κάναμε έρωτα και στην συνέχεια την γύρισα στα τέσσερα και καβάλησα.

Δεν είχε ιδιαίτερη συμμετοχή μιας και δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες αλλά της έδινες οδηγίες , λύγισε τη μέση σου , να σπρώξει δυνατά κλπ, ακολουθούσε χωρίς ενδοιασμούς. Αυτό μου άρεσε για κάποιο περίεργο λόγο. Χωρίς να λέω ότι δεν θα προτιμούσα μια καταιγιστική φάση αντ αυτού.

Όμως εν τελεί , θα επιδίωκα μια φάση ακόμα είναι η αλήθεια από περιέργεια μήπως έχει κάτι αλλάξει.

Γενικότερα ήταν μια ευχάριστη ακούραστη μεσημεριανή εμπειρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kourtakis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
248
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, alpula, Constantinos27 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2021
Καλα τοσα λεφτα χαλασες και δεν σε αφησε να κανεις και λιγο mouthfuck.
Ημαρτον να πουμε...
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1