Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 106295
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυτή την φορά θα είμαι λίγο πιο κυνικός από ότι με έχετε «διαβάσει» έως τώρα..
Η Lilia…
..ενώ είναι ένα συμπαθέστατο πλάσμα , έχει την «κατάρα» της άγριας γκόμενας - αυτής που θέλεις να βγάλεις γούστα , να υποτάξεις ή να προσφέρεις κι εσύ με την σειρά σου μία «βρώμικη» ηδονή ! (πιο λαϊκά – να την σκίσεις).

Το μυαλό σου λοιπόν είναι σε πλάνη.. κι η Lilia είναι εκεί για εσένα , όποιος και να είσαι..
Ουδεμία σημασία έχει γι’ αυτήν..

Γιατί ? Γιατί Μπορεί ! –αφού συνηθίζεται αυτή η παλιά ατάκα της Madonna-
..Να σου δώσει ηδονή.

Γιατί ξέρει να στην δώσει δίχως περιστροφές , αναστολές , δεύτερες σκέψεις ή αλαζονεία για το ότι η ζωή αυτή μπορεί να είναι και διαφορετική…
Δεν είναι όμως.. και το ξέρει και στα «αρχίδια της» !

- Το ποτήρι για την Lilia είναι πάντα μισογεμάτο…
…και ως εκ τούτου είναι κορυφαία δοτική !

Είναι ένα άκαμπτο πλοίο που θα περάσει οιαδήποτε «φουρτούνα»..

Γιατί αυτή είναι ίσως κι η μοναδική αρετή που της έδωσε ο δημιουργός της.
Δεν είναι φαντασμένη / το αναγνωρίζει.
Συνειδητοποιημένη λοιπόν , για τον ρόλο που την έπλασε ο Θεός , ήρθε εδώ να βγάλει πέντε φράγκα «τίμια» , να μην σου πω και «μαγκιόρικα»..

Δεν θα σου πάρει τίποτα παραπάνω από τριάκοντα αργύρια χωρίς όμως να σε προδώσει όπως ο Ιούδας τον Χριστό. Θα τα σεβαστεί μέχρι τελευταίας ρανίδος του αίματός της…

Η Lilia «σου καθίσταται» λοιπόν ως μία συμπυκνωμένη , αν όχι και γλυκιά , Πόρνη.
Στην αρχή της συνεύρεσής σου..

Μετά ? «το γλυκιά» πάει περίπατο , γιατί ? διότι είσαι ένας πελάτης που, άκουσον άκουσον, μπαίνεις στην διαδικασία να ξοδέψεις αυτά τα ταπεινά αργύρια για να πάρεις κάτι που οι «επιταγές» λένε ότι πρέπει να περιβάλλεται από αμοιβαία συναισθήματα..

Τι ?

ΤΟ ΣΕΞ. …προδίδοντας έτσι, κι εσύ, τον εαυτό σου… (κατά κάποιον τρόπο).
Τόοο ΣΕΞ ! (‘’aka’’ Yes , I’m a bitch , and for you I’m THE BITCH!).

Δεν κάνεις κάτι διαφορετικό από αυτήν. Απλά είσαι «ο εν δυνάμει» πληρώνων..

Μα, Σ’αυτήν την «Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών» δεν ξέρω τελικώς που θα υπογράψετε στο τέλος..
Ποιος είναι ο Πληρώσας ? και ποιος ο Λαβών τελικά ? Αφού κι αυτή σε «πληρώνει» δίδοντάς σου το σώμα της (με κάθε τρόπο!) και ΕΣΥ το λαμβάνεις.

Ετοιμάσου λοιπόν , να σε κάνει , να υπογράψεις στο ‘’Ο ΛΑΒΟΝ’’ !

Τι θα της πάρεις ? πολλά…

Είναι Σάββατο βράδυ… Οι διενέξεις σου «με τους όλους» (που λένε κι οι Ρουμάνες με λανθάνοντα Ελληνικά) , τα εκατοντάδες μέτωπα που έχεις ανοίξει στην ματαιόδοξη μανία σου να λάβεις επιτυχία, κοινωνική επιβεβαίωση και εκπλήρωση στόχων, σε έχουν καταστήσει μόνο από επιλογή ..αυτό το βράδυ.

Εκεί που είσαι ‘φορτωμένος’ , κουρασμένος στο μη περαιτέρω , νομίζεις δε και καυλωμένος , ώρα 03.00π.μ. σηκώνεις το ρημάδι το τηλέφωνο που λειτουργεί σαν την μόνη διαφυγή από όλα αυτά που εσύ δημιούργησες ή κατέστρεψες άθελα σου στο παραπάνω «μοτίβο»..

Είσαι άντρας όμως και δικαιολογία δεν υπάρχει για εσένα – Εκ του αποτελέσματος κρίνεσαι. Μόνο.. κι από όλους.

Από τα ως άνω εμφαίνεται ότι εγώ δεν είμαι στα καλύτερά μου αυτό τον καιρό.
Αυτό ουδόλως μας ενδιαφέρει..

Η Lilia όμως είναι τέλεια – Αυτό ! ..μας ενδιαφέρει.

«Λάβε» και άσε την Lilia να «σε πληρώσει».

C27. -

Υ.Γ.(1) : Από υπηρεσίες δεν συζητάμε – προκύπτουν από «τα σημεία» της αναφοράς.. Από εμφάνιση μπορείτε να εμπιστευτείτε τους συναγωνιστές more , or less , αν θέλετε. Είναι υποκειμενικό άλλωστε. Το μόνο που ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΩΣ οφείλω να αναφέρω είναι ότι ήταν πεντακάθαρη & εύγευστη ακόμα και στα πιο δύσκολα σημεία τα οποία έφεραν το χρώμα του δέρματος ή και πιο ανοιχτόχρωμο αφού τώρα είναι μαυρισμένη.

Υ.Γ.(2) : Ταπεινά & επειδή τώρα έχω την ανάγκη αυτή , την παραπάνω αναφορά μου , αφιερώνω στο φίλο μου Gauguin που με τον χρόνο του και το mentoring , μέσω των πολύωρων «αναζητήσεών μας» , έχει επενδύσει στην ψυχογραφία μου δίδοντας πάντα έναν ευχάριστο τόνο χαλάρωσης απενεργοποιώντας τις «καθώς πρέπει» εμμονές που καμιά φορά ταλαιπωρούν όλους μας.

Άλλωστε , Οι εμμονές και οι κανόνες (σε νόμιμο μέτρο), υπάρχουν για να παραβιάζονται.
Έτσι , Οι ενδορφίνες δεν πρέπει να παράγονται - πρέπει να εκκρίνονται.

Ο Ίδιος. -

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Constantinos27
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4.172
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trikimia, rodriguez65, james034 και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2021
Σαν να χαρτογράφησες έναν από τους λαβυρίνθους που διαβαίνω χρόνια. Αυτό το «νομίζεις δε και καυλωμένος» χτυπάει φλέβα. Υπάρχουν κι άλλοι σ’ αυτόν τον καφενέ…
review reaction 1 Yatoputso, Karelis69, Constantinos27
19 Ιουλίου, 2021
ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ (τα κεφαλαια ειναι ηθελημενα ) . ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΡΙΤΙΚΗ . ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΟΛΑ .ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΩ ΤΟΝ GAUGUIN ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ 4-5 ΑΛΛΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ - ΠΟΙΗΤΕΣ - ΡΑΨΩΔΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΤΟΥΣ , ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΥΜΝΙΤΙΚΗ (αν υπαρχει τετοια λεξη) ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΕ ΠΟΡΝΗ (κι οχι πουτανα) ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΩΔΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΙΟΥ ΕΡΩΤΑ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .
review reaction 1 djantonis666, olddog, gauguin και 3 άλλα μέλη
19 Ιουλίου, 2021
Παραθέτω....

" ... δίδοντας πάντα έναν ευχάριστο τόνο χαλάρωσης απενεργοποιώντας τις «καθώς πρέπει» εμμονές που καμιά φορά ταλαιπωρούν όλους μας."

και συμπληρώνω....

"... είμαι άσχημος, συνεσταλμένος και παλιομοδίτης. Αλλά κατέληξα να προσποιούμαι εντελώς το αντίθετο, επιδή δεν ήθελα να είμαι έτσι." (G.G. Marquez)
review reaction 1 Yatoputso, old boy, olddog και 3 άλλα μέλη
19 Ιουλίου, 2021
Γλυκόπικρη κριτική που με παρηγορεί ότι δεν βρίσκομαι μόνος μου σε τέτοια κατάσταση αυτή την εποχή... Εύγε μεσιέ μου για το βάθος του πονήματος!
review reaction 1 Yatoputso, Karelis69, olddog και 1 ακόμα μέλος
19 Ιουλίου, 2021
Ἐγώ πάλι δέν κατάλαβα καί πολλά πέρα ἀπ' τό ὅτι πέρασες (μᾶλλον;) καλά ( ; )
review reaction 1 review reaction 3 linear, Yatoputso, mysterious και 4 άλλα μέλη
19 Ιουλίου, 2021
Επειδή τα γράφει πολυ ωραία ο φίλτατος κρατήστε ότι η συγκεκριμένη είναι οκ στις υπηρεσίες, δεν θέλει ζόρι ιδιαίτερα και οι φωτογραφίες ελαφρώς επεξεργασμενες....
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, Constantinos27
19 Ιουλίου, 2021
Εν σειρά ,

@olddog : Αγαπητέ , χαίρομαι που κέντρισα το ενδιαφέρον σας και πολύ περισσότερο που μπήκατε στην διαδικασία να αναφερθείτε επ’ αυτού. Σας Ευχαριστώ θερμά !
Λυπάμαι βέβαια αν 'χτύπησα φλέβα' κι έφερα κάποιο τόνο θλίψης αναπολώντας το παρελθόν ή οποιαδήποτε άλλη ανάμνηση που που έχει αφήσει τις ‘αποχρώσεις’ της μέχρι τώρα.
ΥΓ. : Τι όμορφη λέξη… ‘ο καφενές’ …. (!!!)

@Kostad1nos : Φίλτατε , εγώ πρέπει να σας ευχαριστήσω για τα , επί της προσπάθειάς μου , ΤΟΣΟ θερμά σας λόγια ! Είναι αλήθεια ότι όταν έγραψα την συγκεκριμένη αναφορά βρισκόμουν σε ιδιαίτερη φόρτιση πράγμα που έκανε (ίσως) την σκέψη μου πιο ευρεία. Βεβαίως , καθίσταται σαφές ότι στην ιστοσελίδα τούτη , υπάρχουν απείρως πιο βαρυσήμαντες συντάξεις από τις δικές μου (πολύ διαβασμένοι άνθρωποι & πραγματικά ταλέντα ως κι ο αγαπητός φίλος Paul G.) . Άλλωστε αυτό το γεγονός ήταν που τροφοδότησε ουσία και την δική μου εκκίνηση πριν κανα δυο ντουζίνες μήνες..
Δεν ξέρω αν θα τους πλησιάσω καν αλλά τουλάχιστον , για όσο γράφω , θα είμαι ειλικρινείς και πάντα ο εαυτός μου.. Πραγματικά σας ευχαριστώ που ίσως , έστω και τιμητικά , με συγκρίνατε προς στιγμήν μ’ αυτούς. Υπόσχομαι «να παραμείνω στην Γη όμως». Καπέλο

@Leviathan : Δυστυχώς , έως τώρα , δεν έχω διαβάσει Γκαμπριέλ Γκαρσία Μάρκες.. Παρόλα αυτά, Πολύ όμορφη η παράθεσή σας ! Σας ευχαριστώ πολύ !
Όμως , επί τη ευκαιρία , να πω ότι ενώ είμαι συνεσταλμένος , ίσως και λίγο παλαιομοδίτης , σίγουρα δεν προσποιούμαι.. Βεβαίως , εκ του σχολίου σας εγείρεται το εξής ζήτημα :
«Ρε λες να’μαι σαν ανάποδο γαμώτο? Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο – Ωωω θέε μου! «κι είχον τε κνησμόν οι όρχεις μου / και με’τρωγαν τα @@@μου ..ότι είμαι μπάζο πια Πλατύ χαμόγελο »

@mysterious : Σαφώς αγαπητέ.. Όμως είμαι πεπεισμένος ότι γνωρίζετε πως η Μοναξιά , όταν τροφοδοτεί αρχές , μετατρέπεται σε εσωτερική δύναμη. …και την χρειαζόμαστε την ρημάδα , τέτοιες εποχές.. Έτσι! Καπέλο

@hornyasfuck : Γεια σου ρε horny as fuck ! Με το πολυτονικό σύστημα γραφής σου !!
(Ζητώ συγγνώμη δια τον ενικό αλλά για να το διακωμωδήσω λίγο)

Τι ? Δεν κατάλαβες ? Εσύ ?
Ρε μπας και πρέπει να το ξαναγράψω γεμίζοντάς το με δασείες , περισπωμένες κλπ ? Χαμόγελο
Βρε είσαι εσύ ένας… Σε αρχαία Ελληνική φωνολογία το θες ! Πλατύ χαμόγελο Χεχε!
Σε’χω καταλάβει.. Στο’χω ξαναπεί , Εσύ - Όνομα και πράμα λέμε ! Έτσι!
Μια χαρά κατάλαβες.. Το κορίτσι ήταν πυροβόλο 04.00 τα ξημερώματα να ουμ' Ναι!
Άστα αυτά τα πονηρά σου τώρα ! (με τον συμπάθιο πάντα!) Καπέλο Καπέλο

Μετά τιμής ,
C27. -
review reaction 1 olddog, Yatoputso, Leviathan και 1 ακόμα μέλος
20 Ιουλίου, 2021
@andronikos3 : Πράγματι , στην σχετική ερώτηση περί των φωτογραφιών βρισκόμουν σε δίλημμα.
Όμως , το "ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς" θεώρησα ότι δεν είναι τίμιο αφού πράγματι ήταν σχεδόν έτσι.
Το "ακριβέστατες" πάλι , έδειχνε υπερβολικό αλλά προς εκεί έτεινα.
Αν μεταξύ των δύο ορολογιών ξεχωριζόταν το "Ακριβείς" ως δεύτερη αλλά μεμονωμένη
και ύστερα το "Ακριβέστατες" ως τρίτη , τότε σίγουρα θα διάλεγα αυτό (2η = Ακριβείς) !

Τώρα , όσο αφορά το "δεν θέλει ζόρι" , θα δηλώσω μία ΑΡΚΕΤΑ διαφορετική άποψη (τουλάχιστον στο δικό μου ραντεβού / μπορεί να
στάθηκα τυχερός / δεν δύναμαι να το γνωρίζω αυτό με απόλυτη ασφάλεια - αλίμονο).
Μάλιστα , για να ακριβολογήσω (διότι θεωρώ ότι πρέπει να της απονείμω τα εύσημα) , θα αναγκαστώ να αναφέρω
δύο λεπτομέρειες :
1.) Δέχθηκε δάχτυλα παντού ! (κι εγώ δεν το κάνω αυτό - απλά το κορίτσι μου "το έβγαλε".. , ..κατόπιν μου το επέτρεψε ! )
2.) Τέτοιο σφυροκόπημα έχω κάνει μόνο με Lilia και μία άλλη... Αδιαμαρτύρητο και με παρότρυνση !

Ελπίζω να βοήθησα , αν και γενικά δεν μου αρέσει να αναφέρομαι επ' αυτών των λεπτομερειών...
...Μπορεί κάποιος να το πάρει ως δεδομένο την ίδια στιγμή που μπορεί να είναι πιο άγαρμπος.

C27. -
review reaction 1 olddog, Yatoputso, hornyasfuck
21 Ιουλίου, 2021
@Constantinos27:
Αγαπητέ μου... προς αποφυγή πάσης φύσεως παρεξήγισης ή και λανθάνουσας ερμηνείας των γραφομένων μου, οφείλω να σας παρέχω μια χείρα βοηθείας και να σας παροτρύνω να προσπαθήσετε να ερμηνεύσετε την φράση του συγγραφέα ξεκινώντας απο το τέλος προς την αρχή και θεωρώ δεδομένο ότι θα κατανοήσετε ότι συνάδει απόλυτα με την δική σας "ομολογία" περί "καθωσπρεπισμών" που ταλανίζουν την ψυχή μας και των αυτοματισμών που μας "απαλάσουν" απο αυτούς...

Τα σέβη μου
Καπέλο
review reaction 1 Constantinos27
21 Ιουλίου, 2021
@Leviathan : Αγαπητέ , ουδεμία παρεξήγησις έλαβε μέρος εις το μυαλό μου.
Μην έχετε καμία αμφιβολία περί αυτού..
απλώς άδραξα την ευκαιρίαν δια ολίγον αυτοσαρκασμό !
Είσθε εξαιρετικός ,
Καπέλο
review reaction 1 Leviathan
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10