Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κοπελιά ήρθε στην ώρα της και για να λέω την αλήθεια, ήμουν από την αρχή επιφυλακτικός για το πόσο καλά θα πάει αυτή η συναντηση (παρόλα τα πολλά θετικά σχόλια). Γενικά, με μοντελοειδής κοπελιές έχω μέτρια προς κακή εμπειρία, μιας και αυτό που ψάχνω στο sex, είναι το "τσαλάκωμα" και γενικά αυτό το συναίσθημα ότι έλιωσα στο γαμήσι.

Λοιπόν, με την Inesa, κάτι τέτοιο δεν έγινε.

Η κοπέλα είναι όντως αρκετά όμορφη, με σώμα αδύνατο και καθαρό. Το πρόσωπο είναι κοντά στις φωτογραφίες, και γενικά όσο γλυκό και όσο σκυλέ μου αρέσει. Τα άκρα της και αυτά περιποιημένα και καθαρά.
Μπήκε στο δωμάτιο και όλα μου φαίνονταν τόσο στημένα, που πραγματικά ήταν σαν να ήξερα από πριν την κάθε της κίνηση. Ξέρει ότι είναι όμορφη, ξέρει να παίρνει μια αξιοπρεπή πίπα, ξέρει ότι το 90% των αντρών γουστάρει να της γλύφει το μουνί, ξ΄ρει ότι καυλώνουν οι πιο πολλοί όταν "νιώθουν" ότι γουστάρει και η πουτάνα το γαμήσι, ξέρει, ξέρει, ξέρει...
Οπότε και τα κάνει όλα όπως πρέπει για να καλύψει μια ώρα ευχάριστα. Αν η τύπισσα αυτή έχει στόχο πχ να βγάζει 2000 την εβδομάδα, θα το πετύχει όπως και να χει... Είτε με αγαπούλη στο Ντουμπάι ή την Τουρκία, είτε στα μέρη μας με την κατάποση ένος νεροπότηρου από διαφορετικά χύσια την ημέρα.

Με εμένα δεν υπήρξε "χημεία" ούτε για 5 λεπτά. Σε βαθμό που για να ικανοποιήσω τον εσωτερικό μου δαίμονα, το μόνο που σκέφτηκα να κάνω, ήταν να την κάνω να πιεί τα χύσια μου που ήταν και 2ημερών πηχτά. Δεν φίλησα, δεν έγλυψα, δεν έφτυσα, δεν, δεν, δεν...
Απλά έβλεπα (το όντως τίμιο) πρόγραμμά της, που όμως δεν είναι για εμένα.

Δοκιμάστε, δεν είναι φόλα, αλλά οι βιτσιόζοι της παρές, μόνο με σφαίρες για θα νιώσετε το κάτι παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2.291
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mallias20, Stef68 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού