Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 97592
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πρωινή επικοινωνία με τον Άγγελο των Angels και κλείσαμε την Masha σαν πρώτο της ραντεβού για σήμερα.Την έβγαλα μεσημεριανή βόλτα από το χοτέλ της έως το σπίτι μου, να δει λίγο και την παραλιακή μας λεωφόρο.
Έφτασε στην ώρα της, είχαμε να συναντηθούμε δύο χρόνια και δυο μέρες (19/7/2019), σε εκείνη την συνάντηση την είχε επισκιάσει η 'άλλη η μουρλή οπότε χρειαζότανε αυτή η επανάληψη για να εμπεδώσω το κορίτσι μας.
Με θυμήθηκε, γνωστή φυσιογνωμία λέει και της είπα το πότε κτλ. Ας πούμε πως θυμήθηκε , λέμε τώρα.
Φιλάκι και ζήτησε χυμό ή νερό , νωρίς για κραιπάλες.
Είπαμε δυο λογάκια και αρχίσαμε τα φιλιά, ζήτησε να σταματήσουμε για να φρεσκαριστεί, επιστροφή με εσώρουχα τα οποία τα έβγαλε μόνη της στο ρυθμό της μουσική.
Να τα μας τα νέα βυζάκια, έπρεπε να την κάνει την αλλαγή, φρεσκαδούρες τεσσάρων μηνών λέει, καλό μέγεθος για το σωματότυπο της, σημάδι λογικό να έχει εάν δεν επικεντρωθείς ή να ψάχνεις να το βρεις δεν θα δεις κάτι, φρέσκα είναι ακόμη βρε παιδιά.
κορμάκι αυτό που ξέραμε , μελαχρινό, καλοδιατηρημένο, petit. κωλαράκος οκ αλλά θα χρειαστεί σε λίγο τον γυμναστή του.
Άρχισα να της τα γλύφω για το welcome και να παίζω επιφανειακά με το μουνάκι της.
Γδύθηκα και γω , έπεσε για γόνατα για πιπούλα και περιφερειακή περιποίηση, έφτυνε , ντιπ είχαμε καλό και μπόλικο.
Την περιποιήθηκα και γω , πίσω ούτε να το σκεφτείτε, Δακτυλάκι ένα δέχεται και μούσκεμα τα σεντόνια από το squirtάρισμα της.
Βάζω το αδιάβροχο ,παίρνει θέση και γαμηθήκαμε, από ιεραποστολικά , στα πλάγια και τέλος εκείνη από πάνω μου να στάζει πάλι εκείνη και γω να τελειώνω μέσα της.. αντέχει , βγάζει μια αγριάδα αλλά δεν είναι για αγριάδα νομίζω,
Φρεσκάρισμα εναλλάξ, και σιγαρέτο i qos .
Άνετα επικοινωνείς με την masha, είναι ευχάριστος άνθρωπος .
Περάσαμε και στην δεύτερη πίστα, πάλι πιπούλα για ανόρθωση, αδιάβροχο γιατί βρέχει εδώ, τελειώνοντας στα τέσσερα πάλι μούσκεμα τα έκανε η νεαρά!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
332
Likes:
25.828
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, monstercock greece και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού