Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 465390
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρωστουμενη κριτική...Όντας 2 φίλοι στην περίοδο του καλοκαιριού κ ενώ δεν έπαιζε κάτι σε μουνι να παίζει με 2 πουτσες σωστή μπάλα κ ενώ διαβάσαμε προσεκτικά όλες τις κριτικές που έχει το εν λόγω μωρό αποφασίσαμε να κλείσουμε την αριαννα...Τηλέφωνο στα κεντρικά του μάγου 2 ωρακι να έχουμε χρόνο να βγάλουμε γούστα κ φυσικά μέρα που έχει προσφορά μην μας πάει κ ο κούκος αηδόνι..Το κορίτσι κατέφθασε στην ώρα του..Μπαίνει μέσα χαμογελαστή φορώντας ένα φόρεμα κ χωρίς εσώρουχο από μέσα μένοντας 2 μαλακες να την κοιτάμε..Μας λέει 2 ε? Καλά θα περάσουμε κλείνει μάτι κ πάει για ντουζακι..Βγαίνει λοιπόν κ ενώ είμαστε λίγο σφιγμενοι μας λύνει κατευθείαν..Έρχεται κάθεται ανάμεσα μας κ αρχίζει γλωσοφυλλα και με τους 2 σαν κάτι τσόντες brazzers που έχουν το 20 χρόνο με 2 νταγκλαραδες..Ξεκινάμε λοιπόν ο ένας να κατεβαίνει να την γλείφει όσο στον άλλον είχε πιάσει την πουτσα κ φυσικά του είχε γίνει κάγκελο δεν θέλει κ πολύ με τέτοιο νύχι περιποιημένο...Εγώ ήμουν ο τυχερός που εγλειψα έχω κατέβει κάτω κ την έχω περάσει σπάτουλα απ το μουνακι της που ήταν σαν μωρουδίστικο μέχρι την πίσω τρύπα η οποία ήταν έτοιμη για παιχνίδι...εντωμεταξύ το κορασιο εκείνη τη στιγμή έχει βάλει κάτω τον φίλο κ τον έχει πεθάνει στο τσιμπουκι..Αφού είμαστε ς αυτή τη φάση σηκώνεται ο φίλος μην μπορώντας άλλο ν αντέξει φοράει καποτα αλλάζουμε γιατί ήθελα να δω στην πράξη ποσό καλή πίπα κάνει κ ξεκινάει να την γαμαει στα 4 ενώ εμένα με τσιμπουκωνε..μην μπορώντας ν αντέξουμε εγώ έχυσα στην πίπα στο στόμα της κ ο φίλος πάνω στην κωλαρα της..(ενδεικτικό το στο σώμα παραπάνω καθώς μια επιλογή έχει)..μπαίνει για ντουζακι βγαίνει καθόμαστε βάζουμε ποτό μιλάμε..Το είχε τέρμα στο σοσιαλ βγάζει δίπλωμα αυτό τον καιρό όποτε αναμένονται πολλά τρακαρίσματα συναγωνιστές..??Συνεχίζω..ο δεύτερος γύρος ήταν το αποκορύφωμα κ φυσικά περισσότερη ώρα διότι είχε τς πάντα από τσιμπουκι κ με τους δυο να μας κοιτάει στα μάτια μέχρι σάντουιτς ο ένας από μουνι ο άλλος από κωλο..Αλλά αυτό που ήταν το καλύτερο όλων ήταν η αντοχή της..Η τυπισσα αν έτρεχε σε ράλι Ακρόπολης θα έβγαινε με διαφορά πρώτη από τον δεύτερο..Ούπς ξέφυγα για γαμησι μιλάμε..Στον δεύτερο γύρο άλλαξαν πολλά προφυλακτικά λόγω μεγάλης έντασης στον αγώνα κ λόγω ώρας..Το κορασιο στο τέλος μας λέει χυστε με κ οι 2 μαζί ενώ σας κοιτάω..μας κοίταγε μέσα στα μάτια έπαιρνε τσιμπουκι γονατιστή κ φαινόταν ότι τα ήθελε πάνω της...Η απόλαυση της όταν βγήκαν από δυο καυλιά πηχτά χυσια είναι λες κ την πηγές πρώτη φορά alloy και της έδωσες φρι να μπει όπου θέλει...Εν τελεί η τιμή είναι πάλι ενδεικτική καθώς ήταν όπως προείπα σε προσφορά και μας έκανε δώρο κ το ένα ανάλ εκτός του δεύτερου ατόμου που ήταν η προσφορά..Θα σε ξανά προτιμήσω κ για σόλο κατάσταση σίγουρα κ θα δω κ κάποιο duo που είδα ότι κανεις..Καλά μπάνια σε όλους...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
350€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
492
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, james034, alpula και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2021
το ξέρω αυτή τα ΣΠΑΕΙ! Είναι γεννημένο το κορίτσι! Ταλέντο! Αγαπάμε Αριάνα!
review reaction 2 Kyrios Hou
16 Ιουλίου, 2021
Άστο μπρο φωτιά απλά..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2