Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 17 10
Call-Girls 37045
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τελευταία νύχτα στην Αθήνα πριν φύγω και συνεχίζω να βλέπω τον κατάλογο των αγγέλων. Είχα ανάγκη κάτι ήπιο, ήρεμο, γλυκο και gfe. Βλέποντας κριτικές και λόγω μικρής ηλικίας κατέληξα στην Μαρία ( ευτυχώς ήταν σωστή επιλογή). Τηλ στο γράφει κ κλείνω για μια ώρα. Έρχεται σχετικά νωρίς η μπουμπούκα. Φορούσε απαλό φορεματάκι. Την άρχισα στα φιλιά, χούφτωμα κτλ. Μετά το μπάνιο με ορμηξε, με αγκάλιαζε κ με φιλούσε συνέχεια. Γλυκούλα της αρέσουν τα φιλιά ( το ατού της). Κάναμε ένα έρωτα όλο τρελλα. Τέτοιο αίσθημα σαν με την κοπέλα μου, πριν 20 χρόνια που ήμουν φοιτητής. Καμία αίσθηση άγχους ή εσκορτ. Απόλυτο gfe όπως είπαν κ κάποιοι άλλοι. Σπούδασε μουσική νομίζω πιάνο, καλλιεργημενο μωρό. Από Κίεβο. Πράσινες ματαρες να σε κοιτούν στα μάτια. Πάλι μαλάκια έκανα έκλεισα άλλη μισή ώρα κ όχι μια, μετά ήταν κρατημένο ( δεν κοιμάστε ρε μάγκες 3 η ώρα??). Φοβερή πιπα, καραμελωμα, απαλή χωρίς ιδιαίτερη χρήση χεριού. Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι gfe, δεν νομίζω να κάνει αγριαφες pse. Φερθειτε της γλυκά σαν την πιτσιρικα γκόμενά σας, και θα περάσετε σούπερ. Η μικρή αγχώθηκε λίγο με το τηλ του οδηγού κ ήθελε αμέσως να φύγει, ενώ την καθησυχασα ότι έχουμε ακόμη 5. Τα λεφτά στο τέλος, κρατούσε κ ρέστα. Ελπίζω να βοήθησα μάγκες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
5.659
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, Constantinos27 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2021
Πολλά λεφτά ρε φίλε άξιζε;;;
18 Ιουλίου, 2021
Άξιζε φίλε για μια gfe εμπειρία. Εγώ ένιωσα ξανά παιδί 22 ετών φοιτητής με την κοπέλα μου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2