Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
για αλλη πηγαινα αλλα στην ινεσα κατεληξα γιατι η αλλη ηταν κλεισμενη
Η κοπελα ειναι πολυ εντυπωσιακη και ομορφη οι φωτογραφιες ειναι ακριβεις, απο τις πιο ομορφες που εχει φερει το club
αλλα μεταξυ μας δε ειχαμε και τοση χημεια...φυσικα προσωπικα ειναι αυτα αλλαζουν απο ατομο σε ατομο...
ειχα και στο μυαλο μου οτι κανει rimjobs και εγω προσωπικα εχω λιγο taboo με αυτο
μιλουσε αρκετα καλα αγγλικα οποτε η επικοινωνια ηταν ευκολη
καθως αρχισαμε φορουσε ενα κοκκινο ολοσωμα εσωρουχο και απλα ηταν ακινητη στο κρεβατι και με κοιτουσε χαμογελαστα και μαλλον περιμενε να της το βγαλω ολο μονος μου?
ισως να ηταν και αυτη λιγο κουρασμενη δεν ειπε οχι σε τιποτα ομως...ειχε και ενα μολωπα στο ενα κωλομερι της...καποιος συναγωνιστης μαλλον το παραεκανε με τα σκαμπιλια
πιο καλα ειχα περασει με τη λικα και μαλλον βλακεια μου που δε ξαναπηγα εκει ή στην αλινα που την ειχα παρει περσυ το καλοκαιρι και περασα καλα
εγραψε οτι δε θα τη ξανασυναντουσα γιατι μεταξυ μας δεν υπηρχε και τοσο δεσιμο αλλα μαλλον σε αλλους θα αρεσει πιο πολυ

καθως πηγαινα στο δωματιο ειδα και τη καθαριστρια του ξενοδοχειου να καθαριζει λιγο εξω απο το δωματιο που θα εμπαινα..φυσικα εχει καταλαβει τι παιζει και τι πηγαινα να κανω, με ειδε και χαμογελουσε...ναι...
ειδα και την αλισα πηγαινε για outcall ωραια φανηκε και μια ξανθια κοπελα που μαλλον ηταν η εβιτα και αυτη καλη φανηκε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.887
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, Constantinos27, olddog και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2021
Για ποια πήγαινες για να κάνουμε τη σύγκριση;
16 Ιουλίου, 2021
για oksana πηγαινα
17 Ιουλίου, 2021
Συνάδερφε βλέπω έβαλες 9αρι στα της εμφάνισης.

Εαν θα μπορούσες να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για τον σωματοτυπο της θα το εκτιμούσα...

Μας μπέδεψες ... γιατι απο τις αναφορές των Αθηνών σχηματίζει κανείς άλλη εικόνα... ( γίνεται λόγος για σώμα μονοκόματο...κοιλίτσα...)

Thnks

Καπέλο
17 Ιουλίου, 2021
νομιζω και οι κριτικες στην αθηνα συμφωνουν οτι εχει ωραιο σωμα
δεν ειδα κοιλια και δεν ηταν μονοκοματο αλλα μη περιμενεις τεραστιες καμπυλες τυπου βραζιλιανας...
πολυ μεγαλες καμπυλες πανε και με extra κιλα συνηθως
review reaction 1 Leviathan
18 Ιουλίου, 2021
Σωστός...
Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5