Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 8 10
Call-Girls 17432
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

...καταρχήν...

...μοντελοπνίχτες και κομπλεξικοί να προσπεράσουν γρήγορα την κριτική αυτή...και να διαβάσουν κριτικές για άλλες κοπέλες!!...

...πάμε παρακάτω με τους υπόλοιπους συναγωνιστές...


...είχα καταλήξει να δω την Αλεξάνδρα...αλλά κάθε φορά που την ζητούσα από το γραφείο μου έλεγαν ότι δεν θα δουλέψει σήμερα...

...ε...αφού δεν θα δουλέψει...γιατί επί δύο μέρες την προβάλετε στο bourdela.com και νομίζουμε ότι είναι διαθέσιμη?...για να σας καλούμε και να χάνουμε τον χρόνο μας?...

...τελικά...την τρίτη μέρα...αποφάσισα να δοκιμάσω αλλού...για να ξεκολλήσω και από την Mila!..ΈρωταςΈρωτας...

...διάλεξα την Αμαλία επειδή δεν είδα αερόσακους υαλουρονικά και στάμπες...οπότε μπορεί να μην ήξερα τι υπηρεσίες θα πρόσφερε...αλλά πίστευα ότι τουλάχιστον δεν θα συναντούσα κανένα ιλουστρασιόν ροφό...

...χτυπάει την πόρτα το πλάσμα...εγώ να είμαι με τους αφρούς στο ντουζ ακόμα...οπότε της ζήτησα να περιμένει ένα λεπτό...

...δεν με άκουσε...ξανακτυπάει...οπότε ανοίγω την πόρτα του μπάνιου...τεντώνομαι...και καταφέρνω να φτάσω το πόμολο της εξωτερικής πόρτας για να της ανοίξω...

...κόκκινη φούστα...μαύρο τοπ...χαμόγελο...κεφάλι γαρίδας...κορμί όπως στις φωτογραφίες...και φιλί στο στόμα με την μία...

...ακουμπάει τα πράγματα της...και με την μία ξαναέρχεται στην πόρτα του μπάνιου...για να πάρει μάτι...και δεύτερο φιλί...Γλώσσα...

....όταν τελείωσε το ντουζ της...βγαίνει με ένα σετ μπλε εσωρούχων με ζαρτιέρες...και καθώς ερχόταν στο κρεβάτι...από τις κινήσεις της κατάλαβα ότι θα παιχτεί ωραία μπαλίτσα...

...το πλάσμα είχε όρεξη...όπως η Dida...που πολλοί παίχτες συναντήσαμε πρόσφατα...

...σε καμία περίπτωση δεν έχει την εμφάνιση της...ΑΛΛΑ ΓΟΥ-ΣΤΑ-ΡΕΙ!!...

...αν δεν έχεις πρόβλημα με τις γαριδούλες...πας λίγο με τα νερά της στην αρχή...και ακολουθήσεις τα παιχνίδια της...θα σου λυθεί...και μετά θα σε ακολουθήσει...γιατί έχει εμπειρία και γουστάρει να ιδρώνει το στριγκάκι της...

...στοματικό πολύ καλό...γρήγορα στησίματα στις αλλαγές στάσεων...πολλά φιλιά...πολύ πολύ αληθοφανή συμμετοχή...χωρίς μα και μου...

...όσοι δεν είστε μόνοι αυτήν την περίοδο...θα πρέπει να δώσετε προσοχή να μην σας γρατζουνίσει...

...θα την ξαναδώ...

...το βιβλίο λέει ότι με τέτοια πλάσματα στην δεύτερη συνάντηση περνάς ακόμα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, paparovicz, tatoi και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2021
Αρχηγε ευχαριστουμε & παλι για την πολυ ομορφη κριτικη σου!!!!
Για πες τωρα με το κεφαλι τι παιζει?καταρχην στο βιβλιο μου διπλα στο λημμα γαριδα τι να γραψω σαν ορισμο?
Στις φωτογραφιες φαινεται να εχει ομορφο κεφαλακι,γιατι της εχετε βαλει βαθμο κατω απο τη βαση & οι 2 που εχετε γραψει κριτικη για αυτη.
Υ.Γ.Για την ολιβια του γκλαμουρ εχουμε καμια πληροφορια?
review reaction 1 WHATABOUTFUCK
16 Ιουλίου, 2021
@TOMCRUISE
γαριδα ρε αδερφε Χαχαχα! τρως το σωμα πετας το κεφαλι
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, hornyasfuck, WHATABOUTFUCK
17 Ιουλίου, 2021
Αυτό το "για να ξεκολλήσω και από την Mila!.." με τρέλανε λιγάκι..
Με την καλή έννοια !
Βρε αν κάτσει αυτή κι άλλο , να δεις που θα την ξαναπάρω..
Δεν γλιτώνω.. Ματάκι
review reaction 1 Karelis69, WHATABOUTFUCK, TOMCRUISE
18 Ιουλίου, 2021
Constantinos27...

...δεν θα κάτσει πολύ ακόμα...
...Σεπτέμβρη θα γυρίσει είπε...(αν δεν υπάρχει πάλι κλείδωμα)...οπότε για καλό και για κακό μην γλυτώσεις!!!!...xexexe!...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 Constantinos27, Karelis69
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4