Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230729
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
2η ή 3η συνάντηση μετά από χρόνια. Μετά από πολλαπλές προσπάθειες να βρω την κοπέλα ξανά, διαπίστωσα ότι ο μαλάκας είχα γράψει λάθος τον αριθμό της. Διόρθωση στις επαφές και πάμε....Εύκολη συνεννόηση στο viber το απόγευμα για το ίδιο βράδυ. 2 ώρες για να μην έχουμε άγχος.Δωμάτιο στο ξενοδοχείο πίσω από το Ωνάσειο και περιμένουμε να μας έρθει η κυρία. Έστειλα αριθμό δωματίου και ακούω το ασανσέρ να ανοίγει, και ξεκινάει το κάλπασμα του αλόγου που μου έρχεται. Άρα είναι τόσο καλή όσο τη θυμόμουν; Ο μόνος τρόπος να μάθω είναι να ανοίξω την πόρτα..... Σαν να μην πέρασε μία μέρα, κούκλα όπως πάντα. Το dress code τηρήθηκε για τακούνι και στεγνό φόρεμα, αν και μου φαίνεται πως πάντα είναι έτσι περιποιημένη. (Παλαιότερα ήταν λίγο πιο γεμάτη, μιλάμε για 4-5 κιλά το πολύ. Καλό το αποτέλεσμα. Λέει πως προσέχει την διατροφή της.) 
Ανοίγω την πόρτα μπαίνει μέσα και την χαζεύω, το'χει. Αν την έβλεπες έξω σίγουρα θα τη χάζευες. Φιλιά καλωσορίσματος και παραγγέλνουμε δύο κρασιά και λέμε πως περάσαμε την καραντίνα. Είναι εξαιρετικά ευχάριστη στην κουβέντα. Όπως μιλούσαμε χάιδευα τα μπουτάκια της, και για να με πειράξει με ρωτάει αν μου αρέσουνε. Φυσικά και δίνω θετική απάντηση. Και πάλι άλλη μία ερώτηση το εάν μου αρέσουν τα ρούχα. Επιβεβαιώνω ξανά. Μου λέει επίσης ότι μάλλον κακώς φόρεσε εσωρουχάκι. Τρίτωσε το κακό με τις επιβεβαιώσεις μου. Συνεχίζουμε κουβεντούλα και με τρελαίνει. Φιλιά και την στέλνω για ντους.Βγαίνει από το ντους και την ξαπλώνω κατευθείαν στο κρεβάτι. Μοσχομυριστό στενό καραφλό μουνάκι. Έκατσα να φάω το επιδόρπιο μου. Θα πω μία πολύ λιτή περιγραφή, απλά οτι το απόλαυσα. Εάν το απόλαυσε και η ίδια, την αλήθεια την ξέρει μόνο εκείνη. Μου ανταπόδωσε με μία πίπα εξαιρετική. Έχω καυλώσει και εγώ αρκετά. Φοράω σκούφο και μπαίνουμε για ιεραποστολικό. Στενό, υγρό, και πολύ ωραίο στην αίσθηση. Σφυροκόπημα δυνατό από εμένα παρόλο τα 45 μου χρόνια. Αρκετό σφυροκόπημα, και μετά γύρισμα στα τέσσερα. Λέει πως της αρέσει πιο πολύ. Εγώ να απολαμβάνω τη θέα από το κορμί της, και δεν άντεξα. Την σήκωσα να την χύσω στο στόμα. Κάπως έτσι τελειώσαμε, και ο καθένας σπιτάκι του. Εν κατακλείδι πέρασα ένα υπέροχο βράδυ με μία υπέροχη κοπέλα. Καλά που δεν ζω στην Αθήνα γιατί θα μου είχε φάει πολλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
390
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, monstercock greece, tonos17 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού