Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110509
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με το κορίτσι χθες βράδυ!Άψογη συννενόηση με το γραφείο για ακόμα μια φορά αν και το ραντεβού κλείστηκε τελευταία στιγμή.Μου πρότειναν την francesca και όντως είχαν δίκιο!Το κορίτσι έφτασε στο δωμάτιο μου ακριβώς στην ώρα της με ένα όμορφο μαύρο εφαρμοστό φόρεμα.Προσωπάκι πιο όμορφο και πιο γλυκό απ ότι στις φωτογραφίες.Σώμα σχεδόν ότι βλέπετε.Αδύνατο και καλλίγραμμο.Βυζάκι μικρό και ελαφρώς πεσμένο.Μουνάκι με μεγάλα μουχόχειλα και κωλαράκι μικρό και στητό.Στα του αγώνα παίχτηκαν δυο γύροι.Πίπα πολύ καλή.Υγρή χωρίς χέρια και αρκετές φορές προσπάθησε και deepthroats.Αλλάξαμε πολλές στάσεις με μεγάλη συμμετοχή απο την πλευρά της.Γενικά τα έδωσε όλα.Το μόνο που μετάνιωσα ήταν ότι δεν πήρα αυτό το υπέροχο κωλαράκι.Μιλάμε ότι το κορίτσι έχει από τις πιο ωραίες πίσω τρυπούλες που έχω δει.Στημένη στα 4 να βλέπεις το κωλαράκι της ανοιχτό να σε περιμένει ήταν πολύ δυνατή στιγμή.Θα δοκιμάσω σίγουρα την επόμενη.Στο social πολύ καλή.Ωραίο ξηγημενο τυπάκι που μπορείς να κάνεις το χαβαλέ σου άνετα.Γενικά πιστεύω πως όσο μείνει το κορίτσι στη χώρα μας θα γίνει το στανταράκι μου!Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
petros1987
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
10.156
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, olddog, Antonis_Greece4 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού