Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η λικα μας λοιπον....Δεν εχω να προσθεσω κατι που αλλαζει οσα εχουν γραφτει.αρχικα ευκολη συνεννόηση οπως παντα...ο τιτλος επισης δεν ειναι κοροιδευτικος καθως κ εγω ειμαι κοντος.απλα ειναι σιγουρα κατω απο 1.62 γιατι εκει ειμαι εγω και της εριχνα μισο κεφαλι...το ζησαμε κ αυτο....εμφανιση εχουμε κ λεμε.ναι μεν οι φωτο δεν δειχνουν κανενα υπερμουνο αλλα αν βγαλεις και την λαμψη τοτε μιλαμε για καθημερινη κοπελα... επίσης η κωλαρα των φωτο ελειπε... Στηθος 2αρι ελαχιστα πεσμενο.Γενικα η εμφάνιση δεν ηταν κατι ουαου...το καλο κομμάτι τωρα της υποθεσης.... Η κοπελα ειναι σβουρα...γουσταρει το σεξ που λεμε.πιπα πολυ καλη.dt αν και δεν το επαιρνε ολο το παλευε πολυ.αν την γλυψεις γουσταρει και μετα το ζει περισσότερο.οτι ρυθμο θες οσο θες οπου θες...ορθια πλαγια πανω κατω.αν εισαι κ λιγο γοριλας την κρεμας κ απο το ταβανι....δεν μασαει...σταματησαμε μονο οταν σταζαμε.φιλια βαθια εχει κ το σκουλαρίκι για οσους γουσταρουν.δαχτυλα γιοκ αν και το ζητησε ευγενικα.καθαριοτητα καλουτσικη γτ μου ήρθε μια πολυ μικρη αισθηση μυρωδιας οταν την εγλυφα.οχι κατι που χαλασε την συνάντηση ομως.αγγλικα επαρκη για την δουλεια που θες να κανεις....γενικα αν ειχε κ πρωκτικο θα ηταν στανταρακι για τις υπηρεσίες και μονο...τωρα ομως ισως να μην φτανουν μονο αυτες...αυτα τα ολιγα κυριοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.944
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Elganador, Zebu και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού