Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264636
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δύο συναντήσεις με τη Σοφία, γιατί ακριβώς η πρώτη φορά με άφησε με κομμένη την ανάσα. Το γραφείο εξαιρετικό, κανένα πρόβλημα. Από το άνοιγμα της πόρτας μέχρι την αποχώρησή της από το δωμάτιο η Σοφία είναι ικανή να σε στείλει σε άλλες διαστάσεις. Σώμα ότι ακριβώς βλέπετε στις φωτογραφίες, πεντακάθαρη και το πρόσωπό της ταυτόχρονα γλυκό μα και πονηρό, σε προετοιμάζει για το τι θα ακολουθήσει. Ξεκίνησε με φιλιά βαθιά, παθιασμένα, αγκαλιές, κατέβηκε πιο κάτω κι εκεί ήρθε το πρώτο σοκ. Απίστευτες κινήσεις μέσα στο στόμα της,, παιχνίδια με τη γλώσσα, μια μεθυστική ζεστασιά. Τα βλέμματά της εκείνη την ώρα, τα χαμόγελά της... λες και καταλάβαινε τι ακριβώς θες, τι ποθείς να ζήσεις. Ανέβηκε πάνω μου και με παρέσυρε στο δικό της ρυθμό. Συνέχεια φιλιά, συνέχεια αγγίγματα και κάπου εκεί ήρθε το τέλος. Μετά το μπάνιο της την περιποιήθηκα για κάμποσα λεπτά εγώ. Ήτανε τόσο υγρή και συμμετείχε έντονα με αναστεναγμούς και βογγητά, που ήμουν έτοιμος για δεύτερο γύρο. Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά, καταλήξαμε στα τέσσερα, δεν κατάφερα να τελειώσω δεύτερη φορά αλλά η όλη εμπειρία με άφησε μαγεμένο. Κάτι πολύ σημαντικό... σε καμία μα καμία στιγμή δεν ένιωσα πως βρίσκομαι με επαγγελματία του χώρου κι αυτό τα λέει όλα για τη Σοφία. Από τη συμμετοχή της, τα φιλιά της, μέχρι τις συζητήσεις που μπορείς να κάνεις μαζί της είναι ικανή να σε δέσει σε μια σαγηνευτική παραίσθηση. (Μέχρι επτά μου επιτρέπεται να βαθμολογήσω...)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
225€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
1.265
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, eridon1877, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού