Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 97538
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού είχα διαβάσει τις κριτικές των συναγωνιστών και με τις κάβλε που είχα έκλεισα τη Μάσα για συνάντηση
Συννενόηση άψογη με το γραφείο και σε σύντομο χρόνο βρέθηκε στο δωμάτιο του γαμωχοτελ που έκλεισα στα νότια.
Ισχύουν τα όσα έχουν αναφέρει οι συνάδελφοι πιο πριν.Ότι βλέπεις στις φωτό αυτή έρχεται.ύψος ότι αναγράφεται.Έσκασε με ένα μινι φορεματάκι που γρήγορα έβγαλε
Από τη αρχή της συνάντησης ήταν ευδιάθετη και γούσταρε να γαμηθεί.Επικοινωνιακότατη έσπασε ο πάγος αμέσως και σε έκανε να ξεχάσεις πως είσαι εταίρα αλλά με τη καβλιάρα κοντοπούτανη φίλη σου έτοιμοι για γαμήσι.
Στήθος φτιαχμένο με καλή υφή δέρμα απίστευτα απαλό.
Είχα καβλώσει άγρια από τη στιγμή που γδυνόταν και έπεσε με τα πάθος στο καβλί μου αρχίζοντας μια μαεστρικότατη τσιμπουκάρα από πάνω μέχρι κάτω και τις μπάλες και απανωτά ντιπθροατ.Την γύρισα σε 69 να γευτώ το μουνάκι της που μοσχομύριζε και μετά από λίγο πέρασμα καπότα και καβάλημα/για κανά 10' ένιωσα το υγρό μουνάκι της αλλά δε κρατήθηκα και έχυσα στο λάστιχο.
Ντουζ γρήγορα και με πρότασή της μου έκανε μασάζ να με χαλαρώσει για κανά 10'.Με γύρισε ανάσκελα και άρχισε να μου τον παίζει για να καβλώσω και να τη γαμήσω πάλι.Από πλευράς μου τη δαχτύλιαζα παράλληλα στο μουσκεμένο μουνί της όπου ξαφνικά τραβάει μια φωνή κάβλας και βλέπω το μουνί της να χύνει.Σκουιρτ με γυναίκα του χώρου δεν έχω καταφέρει να ζήσω και σήμερα ήταν η πρώτη φορά.Μιλάμε ποτάμι τα υγρά.Τώρα χύσια ήταν κάτουρα δε ξέρω ισχυρίζτηκε πως ήταν τα χύσια της και λέω να την πιστέψω.Με το που χύνει της γλύφω τα βυζιά και την γονατίζω για τσιμπούκι όπου τον πήρε όλο μέσα.
Κρατήθηκα να μην χύσω πάλι και πέρασα καπότα για το δεύτερο γύρο που είχε στα τέσσερα,ιεαραποστολικό και με τις πατούσες της ακουμπάνε στο στήθος μου.Η μάχη έιχε ένταση αλλά έλυξα το γύρο βγάζοντας τη καπότα δίνοντάς της στο στόμα και την έχυσα στα βυζιά της
φάνηκε να γούσταρε το πήδημα και να γουστάρει αυτό που κάνει
Θα τη δώ πάλι περισσότερη ώρα
Είναι μια εταίρα που πρέπει να την έχει στο βιογραφικό του όποιος ασχολείται με το σπορ
καλά γαμήσια μάγκες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.131
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Kontopodis, houdin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού