Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όσοι αναζητούν βυζγιά, μπουτάρες, πιασίματα, καυκάσια χαρακτηριστικά να μην ασχοληθούν καν!

Η κοπέλα είναι ένα skinny μοντελάκι, με έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά, ρωσάκι με καταγωγή από Μογγολία.

Πρόσωπο: όπως ανέφερα και παραπάνω πρόσωπο Άπω Ανατολής - εμένα με καυλώνει αν και γούστα είναι αυτά.

Σώμα: Μακριά λεπτά ποδαράκια, φλατ στήθος - κώλος, ρώγες σταφύλι για ρούφηγμα - θυμίζει το σώμα Ariana Marie

χωρίς το στήθος.

Συμπεριφορά: Εμφανίστηκε με ένα μινι φορεματάκι και ψιλοτάκουνα πέδιλα. Κλασάτη και ευδιάθετη.

Μπήκε με ένα χαμόγελο και τρομερή όρεξη, έστω κι αν το ραντεβού ήταν 1.30 τη νύχτα.

Αγγλικά εξαιρετικά για την περίσταση.

Μόλις την είδα μου ξύπνησαν περίεργα γούστα, όταν της έδωσα χειροπέδες, δονητή και nipple cover (είμαι ανωμαλάρα

και οργανωμένος) αντί να με κοιτάξει στραβά κατ' ενθουσιάστηκε!

Όταν βγήκε από το μπάνιο τα λεπτά μακριά ποδαράκια της πάνω στα τακούνια μ έφτιαξαν. Της ζήτησα να αυνανιστεί με

το δονητή και εκείνη όχι μόνο το έκανε με χαρά αλλά καθόλη τη διάρκεια με κάρφωνε στα μάτια με έντονο ύφος.

Όταν δε μπήκα μέσα της τα πόδια της άνοιγαν, τύλιγαν, σηκώνονταν πότε στους ώμους της και πότε στους δικούς μου.

Στα 4 μου ζήτησε να τη δέσω πισθάγκωνα γιατί την καύλωνε περισσότερο, γύριζε δε το κεφάλι για γλωσσόφιλα.

Απίστευτα ευλύγιστη με έντονη συμμετοχή. Dirty talk με ατάκα στα ελληνικά "σε θέλω".

Στην πίπα αρχικά μπερδεύτηκα, γιατί - πάντα χωρίς χέρια - έμενε αρκετά στο ίδιο σημείο, στην πορεία διαπίστωσα πως

τον κατάπινε "!" σιγά σιγά μέχρι που έφτασε στα @@!

Στο τέλος δε με καβάλησε reverse cow girl και με την απίστευτη κούρμπα που είχε το κορμί και τα κουνήματα της λεκάνης

της μ έστειλε.

Γενικά αποφεύγω να γράφω πολλά, ίσως κάποιοι έχουν ενστάσεις στην εμφάνιση, αλλά η συμμετοχή της και η διάθεσή

της με καύλωσαν και μου έφτιαξαν τη διάθεση. Μετά από κάποια ραντεβού βλαστημάς την ώρα και το χρήμα που

έδωσες, σε κάποια άλλα μένεις για ώρα με ένα χαζό χαμόγελο. Στην εν λόγω περίπτωση χαμογέλαγα όλο το βράδυ σα

βλάκας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.263
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, ctlover, OUROBOROS και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2021
Είναι πράγματι κοντά στο 1.75?
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
09 Ιουλίου, 2021
1.70, για 1.75 δεν την έκοψα
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
11 Ιουλίου, 2021
Δάχτυλα έβαλες??
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3