Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 97568
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ντουο Masha - Albina. Οτι και να πω ειναι λιγο. Τσόντα με Τ κεφαλαιο. Χτυπά η πόρτα του ξενοδοχείου μου και ανοίγω , μπροστά η masha, μισονοιγμένη η πόρτα και η Αλμπίνα ακόμα εξω και εχει την γλώσσα της βαθια στο στωμα μου. Σιγα σιγα κανω βηματα προς τα μεσα και ερχεται η Αλμπίνα και αρχιζει και εκεινη τα γλωσόφυλλα, μια εμένα μια εκεινη μια και οι 3 μαζι. Με ρωτα η Masha αν εχω κανει μπάνιο, απάντησα ναι γονατίζει και μου κατεβαζει το παντελονι και μου αρχίζει μια πιπα, που θα την θυμάμαι καιρο. Υγρη, βαθιά, με μαστορικη χρήση γλώσσας. Εν το μεταξυ η Αλπίνα γδύνεται και παει για ντους. Περιτό να πω πως η Masha ηταν πεντακάθαρη και μοσχοβολούσε. Δεν ξερω πόση ωρα περασε, και ουτε με ενδιαφερει, τσούπ η Αλμπίνα γυμνη με το καταπληκτικο στηθος της και το πανεμορφο προσωπο, ερχεται και μπαίνει στο παιχνιδι μια να φιλα, εμένα μια την Μασσα. Ξαφνικά κατι λεει στα Ρωσικα η μια στην αλλη και ξαπλώνει η Αμπίνα και η Μασσα την αρχίζει ενα γλυφομούνι ανευ προηγουμένου, με την Αλμπίνα να τελειώνει (Ετρεμε σαν ψαρι και φωναζε). Το σκηνικό αγρίεψε οταν η Μασσα θέλησε να γαμηθεί, εκανε σαν λυσασμένη εγλυφε, φιλαγε, επαιζε με το μουνί της. Σε μια φάση εκανε squirt..... ειναι απίθανο να το βλέπεις. Μουσκεμα τα σεντονια και το πατωμα. Για να μην μακρυγωρω η ωρα περασε σε αυτό το μοτιβο. Τελικα, κατάφερα να τελειώσω 2 φορες και να γεμίζω με εικόνες που σε τελική αναλυση είναι το ζητούμενο στο hobby μας. Περιτό να πω οτι τις συστήνω, οχι γιατι ειναι μεμονομένα καταπληκτικές γυναικες αλλα γιατι δενουν μαζι και κανουν ενα πολύ καλο συνολο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.854
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 houdin, TOMCRUISE, AndreouK και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2021
Άξιος ! Τέτοιες κριτικές θέλω να διαβάζω .Οχι συναδέλφους που κλαίνε τα χρήματα τους ,γιατί οι φωτό δεν ήταν αληθινές ,γιατί η κοπέλα δεν ήρθε ,γιατί το Service ήταν απαράδεκτο κλπ
review reaction 1 hornyasfuck
08 Ιουλίου, 2021
Είπα τον Δεσπότη Παναγιώταρου... θα ταίριαζε καλύτερα ίσως ο τίτλος
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2