Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.6 3 10
Call-Girls 5928
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δεν ειμαι ανθρωπος επιθετικος αλλα ρε αδερφε εσυ στη πρωτη κριτικη, σιγουρα πηρες τη συγκεκριμενη κυρια?
Η γυναικα στις φωτογραφιες της ειναι μαθητρια,εμενα μαλλον ηρθε η γιαγια της ή καποθα θεια της.

Την ειχα κλεισει για δυο ωρες και στο μισαωρο εδωσα ληξει.

Ειναι ελαφρια 55 η κυρια σίγουρα και απο το ντυσιμο της μεχρι στο σωμα της φενετε.

Επικοινωνια καμια,τελειως ντουλάπι.

Απλα εσκιψε εγλυψε λιγο της τα εδωσα και της εδιωξα και αυτο μονο και μονο επειδη ειχα ηδη καυλες.
Το γραφειο δεν ειπε τίποτα,τι να πει κιολας, εδειξε μαλλον να ήξερε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Call_Saul
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
1.824
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, kaavlas, chris1955 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2021
Χαχα χαχαχα, σαγαπω
08 Ιουλίου, 2021
Θα σου πω: αν αυτή που είδες εσύ είναι 55 εγώ θα σου πω ότι μάλλον μου έστειλαν την μάγισσα Κλοκλο και δεν το κατάλαβα. Ήμουν σίγουρος ότι μετά την προηγούμενη κριτική και τον διάλογο που ακολούθησε εκεί θα ερχόταν κι άλλη τέτοια. Ό,τι είπα εκεί το λέω και σε σένα. Πες ότι εγώ είμαι ιδιόρρυθμος κει εκείνη την ημέρα με έπιασε να πηδήξω την βασίλισσα Ελισσάβετ. Όλοι έχουμε τις ιδιορρυθμίες μας , έτσι δεν είναι; Εσύ, ας πούμε, είσαι ο μόνος ανάμεσα σε άλλους 17 (άντε, σε άλλους 16,5) που έθαψε την Κατρίν. Καύλα σου και καύλα μου.
review reaction 1 Constantinos27
08 Ιουλίου, 2021
Φίλε μου κρίμα που έχασες τα χρήματα σου .Διαβασε όμως τη κριτική του συναδέλφου που λέει μάπα το καρπούζι ,πριν τη κλείσεις .Δυστυχως πέφτει πολύ φέσι από τα γραφεία .Ειδικα από το your angels εγω έφαγα τρεις φορές στήσιμο .Ουστ .λαδαδικο μόνο ! Ουτε κομπιουτεράκι ουτε άγχος με το χρόνο ουτε στήσιμο ουτε μαϊμού φωτό. Πάνω από όλα VFM 80 !,,,
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3