Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 13 10
Call-Girls 23353
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα ειναι αδυνατη,μαυρισμενη παντου,κανονικού υψους με εκφυλοφατσα
Γλύφει πολύ καλά με σαλιο παντου και πρόστυχα.
Στο σεξ δεν πολυαντεχει σε μεγαλα μεγεθη.

Στα μειον,οχι η καλυτερη δουλεια σε στηθος,μετριος κώλος.

Θα περάσετε καλά χωρίς σοσιαλ,σκέτο pSE sex και γεια σας.

Αλλά
Στην αρχη της εδωσα παραπάνω λεφτα απο τα 160 και περίμενα ρεστα,της λέω αστα στο τέλος για να μην τρωμε χρονο.
Κάποια στιγμη πανω στην ενταση του σεξ το καναμε για λίγο χωρίς,αλλά το σταματήσαμε.

Στο τελος μου ειπε δεν σου δινω τα ρεστα και αν το πεις στο γραφειο οτι σου εφαγα τα ρεστα,θα τους πω οτι με γαμησες χωρις!Δηλαδη ψιλοεκβιασμός.

Δεν εδωσα συνεχεια γιατι βαριόμουνα και η συναντηση εληξε ετσι χωρις περαιτέρω.(ηταν η 10 ή 15 ευρω ουτε καν θυμαμαι)

Προφανως εβγαλε τον χαρακτηρα της,αλλα προχωραμε παρακάτω.

Επαναλαμβάνω την γαμάς χωρίς σοσιαλ,χωρις κουβεντες,όπως ειπε ο ανωτερω φιλος σαν μηχανάκι του σεξ και τερμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gnnakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
12.710
Πόντοι:
18.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, OUROBOROS, chris1955 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2021
τρολαρεις? η πραγματι κανατε χωρις?
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
06 Ιουλίου, 2021
για λίγο χωρίς;;Ευλόγησον
review reaction 1 Wandererwonder, Bartender 74, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
06 Ιουλίου, 2021

Mωρέ μπράβο!!!Ουάου!
review reaction 1 hornyasfuck
07 Ιουλίου, 2021
Αν ισχύει εκτιμώ την ειλικρίνεια σου αλλα ειναι τραγικό.ξερουμε όλοι ποσο ρισκάρουμε αλλά όχι κι ετσι
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, piko
07 Ιουλίου, 2021
Εὐχαριστοῦμε γιά τὴν εἰλικρινῆ κριτική...
07 Ιουλίου, 2021
ρε μαγκα να σε ρωτησω κατι??εσυ τωρα ηθελες να σταθεις στο οτι δεν σου εδωσε ρεσταη οτι γαμηθηκατε χωρις καποτα???ρε πλακα μας κανετε??τι παιρνετε ολοι...
review reaction 1 old boy, piko
08 Ιουλίου, 2021
Μεγάλε δεν είναι απλά ότι παιζεις
με το κεφάλι σου (και το επάνω και το κάτω) αλλά είσαι μια εν-δυναμη υγειονομική βόμβα για όλους μας εδώ.
review reaction 1 hornyasfuck
08 Ιουλίου, 2021
Δεν υπάρχει λόγος να χρησιμοποιούμε βαρύγδουπες εκφράσεις για τον συναγωνιστή!!! Εν-δυναμη υγειονομική βόμβα είμαστε όλοι....τα κορίτσια έχουν menu κατάποση 20 η 50 ευρώ αυτό τι ειναι? Τα γλυφομουνια που δίνουν και παίρνουν σε κάθε ραντεβού? Τα βαθιά και προπάντων υγρά γλωσσοφιλα??? Μην βλέπουμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος? Απλά ο συνάδελφος ήταν ειλικρινής 100% στην περιγραφή του (όσο αφορά το συμβάν). Εμένα η συμπεριφορά της κοπελας ειναι αυτή που με κέντρισε και σε περίπτωση που ο συνάδελφος λέει αλήθεια ειναι στο χέρι του γραφείου τι θα κάνει....γιατι τα κορίτσια ειναι η βιτρίνα του γραφείου!!!
review reaction 1 Stavros(2), gpd, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
09 Ιουλίου, 2021
Επειδη πολλοί δηθεν πεφτετε απο τα συννεφα,να πω πως ειναι αρκετα διαδεδομένο το συγκεκριμενο σερβις.Μπορώ να αναφερω καμια 10αρια΄κοπέλες τωρα που το προσφέρουν απο τα γνωστα γραφεία(πολλές ειναι και ΤΩΡΑ σε τουρ) και πάρα πολλού χρήστες-γνωστούς μου που το κάνουν!Μην εκπλήσεστε λοιπόν γιατί η συμπεριφορα αυτή ειναι υποκριτική.Ποιος ξεχνάει εκείνη την τρελή απο το Angels που το έκανε κατα κορον και ηταν συνεχεια fully booked?Οπώς επίσης θυμαμαι ατακα κοπέλας οτι "everybody asks for it"!!!!Μεσα στους everybody δεν ειστε και μερικοί από εσάς?
Οπως και να εχει παιρνεις ενα ρίσκο μετριο για ταλαιπωρία κυρίως-οχι θανατο και τετοια βεβαια-πολύ μικρότερο απο το να τρεχεις με μηχανη η αμαξι,αλλα η απόλαυση ειναι ασυγκρίτως μεγαλύτερη.
review reaction 1 OUROBOROS, gpd, hornyasfuck
09 Ιουλίου, 2021
Παιδιά first thinks first που λένε και στο χωριό μου. Σίγουρα εδώ όλοι ρισκάρουμε από την στιγμή που αν το καλοσκεφτείς τον πνιγουμε ο ένας στα ζουμιά του άλλου. Από εκεί και περα υπάρχει ο βαθμός έκθεσης στον κίνδυνο ο οποίος κλιμακώνεται ανάλογα με τα γουστα. Γλωσσοφιλα γλυφομουνια ακόμα και η ακαποτη πιπα ανεβάζουν κατά το δοκουν την επικινδυνοτητα. Οι συναγωνιστές που όπως λέτε πληρώνουν έξτρα για να πηδανε χωρίς πιανουν limit up στον κίνδυνο. Διαφωνεί κανεις σε αυτό? Όσο για το αν είναι βαρυγδουπες οι δηλώσεις περι υγειονομικής βόμβας σκέφτεται να μαιευτήριο ότι καποια κοπέλα η κάποιος συναγωνιστής διαγνώστηκε με κάτι. Σίγουρα θα τρεχουμε όλοι για μοριακές εξετάσεις, αν μαθευτεί ότι το εν λόγω άτομο το έκανε και ακα θα είναι το ίδιο? Ερώτηση που απορια λογικης την οποία έκανα και στον εαυτό μου. Τέλος θα πω ότι καλός η κακός, ναι εγώ έπεσα από τα συννεφα... και δεν το συνηθίζω.
Καλά να περνατε μάγκες.
review reaction 1 Stavros(2)
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10