Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Call-Girls 28961
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...καλά περάσαμε με την Mila...οπότε μετά έψαχνα κάτι νέο...

...στο στόχαστρο πολλές...αλλά από το γραφείο του Glamour ήθελα να δοκιμάσω την Ramona...κι ας μην είχε καμία κριτική...κανένα σχόλιο...

...κλείνω λοιπόν incall...13:00...για μία ώρα...

...χτυπάω...μου δίνει το χέρι της για χειραψία...και παρατηρώ μια νωχελικότητα...δεν είχε ξυπνήσει ακόμα το πλάσμα...

...κατευθείαν τον πουλόπουλο...και τηλέφωνο στο γραφείο για να με στείλει αλλού...γιατί τα 140 δεν θα έπιαναν τόπο σε ένα κορίτσι που χασμουριέται...

...μιας και ήθελα κάτι πιο safe επέλεξα την Gabi...που είναι petite καυλοράπανο...
...δεν την είχα ξαναπάρει...αλλά είχε πολλές θετικές κριτικές...
...το πλάσμα αυτό είχε ξυπνήσει μεν...αλλά δεν είχε και πολύ όρεξη να γαμηθεί...

...στα 30 πρώτα λεπτά είχα κάνει ντουζ...είχαμε τελειώσει τα προκαταρκτικά...(δεν ήταν ζεστή να φιλήσει στο στόμα)...μου είχε κάνει απολύμανση στο εργαλείο...είχε τελειώσει την πίπα...(καλή πίπα)...και ήταν η ώρα να φορέσω κράνος...

...σηκώνεται να πιάσει το προφυλακτικό από την τσάντα της...και μου το δίνει να το φορέσω εγώ...Χμμμ;...

...πάω να το φορέσω και δεν.......χωρούσε!!!!...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...

...δεν μου έχει ξανατύχει αυτό!!...την κοιτούσα και δεν μπορούσα να καταλάβω τι παίζει...Χμμμ;...

...πλάκα μου έκανε??...ή στα σοβαρα πίστευε ότι θα χωρούσα εκεί μέσα?!...στο μεταξύ εγώ να είμαι από τους μικρομεσαίους...όχι σαν εσάς που έχετε χαλυβδοσωλήνα Φ50!!...

...κατάφερα και το φόρεσα τελικά...αλλά μόνο όταν έπεσε η στύση μου!...διαφορετικά δεν θα χωρούσε!...

...και εκεί που ήμουν με ένα κρεμασμένο χαμόγελο...χτυπάει το κινητό της για υπενθύμιση...

...ρωτάω τι έγινε?...και μου λέει ότι τελείωσε το μισάωρο!!...

...ποιο μισάωρο της λέω?...εγώ μία ώρα κλείνω πάντα...

...εγώ ήξερα για μισή ώρα μου είπε!!...

...ξαναμένω μαλάκας...κολλάω για λίγο...σκέφτομαι ότι και 60 λεπτά να κάτσω,μαλακισμένη θα είναι η συνάντηση...οπότε σηκώνομαι...ακουμπάω 90 euro στο κομοδίνο...και άντε γεια!!...εσύ και το μισάωρο σου...

...όσο ντυνόμουν πήγε να πει κάτι πίπες για να διορθώσουμε την κατάσταση και να κάτσω μία ώρα...αλλά εγώ είχα ήδη στραβώσει με την μαλακία της καπότας οπότε δεν το έσωζε...ακόμα και τσάμπα να μου έλεγε να κάτσω...

...αλλαγή γραφείου...και τηλέφωνο στην Νικόλ,για να της ζητήσω επανάληψη με την Mila...αλλά την Mila την έσπρωχνε άλλος...οπότε έκλεισα με την Mercedes στο Bill...γιατί το κορίτσι μένει Ελλάδα...και δεν κάνει incall σε δικό της χώρο...

...με την Mercedes έχουμε βρεθεί 6-7 φορές...και θα έγραφα μια κριτικούλα...αλλά καθώς την έγραφα διάβασα την κριτική του MrKavlopoulou...μετάνιωσα για το κείμενο της αρχικής κριτικής μου...και είπα να γράψω αυτήν που διαβάζετε...

...θεωρώ πολύ πιθανό να έχει δίκιο ο Kavlopoulos...και πράγματι να μας ήρθε από κανένα κωλοχώρι η Mercedes...αλλά τα κορίτσια αυτά...αν δεν είσαι κομπλεξικός για να τα κοιτάζεις αφ'υψηλού...συνήθως κάνουν καλύτερο κρεβάτι από τις πρωτευουσιάνες...

...δεν ξέρω για σας...αλλά προσωπικά τα καλύτερα φασώματα τα έχω κάνει με χωριάτισσες...που σε ορισμένες περιπτώσεις είναι μαζεμένες στην πρώτη συνάντηση...για να λυθούν από την αμέσως επόμενη!...

...άπαξ και φτιάξουν extension...πάρουν τελευταίο μοντέλο κινητού...και γεμίσουν 2 ντουλάπες με ρούχα και παπούτσια...νιώθουν ότι έχουν πιάσει τον πάπα από τα αρχίδια...και έχουν ξεχάσει το κωλοχώρι τους...όπως έχει ξεχάσει και ο Kavlopoulos το κωλοχώρι από το οποίο κρατάει...πριν έρθει στο απλά μεγαλύτερο κωλοχώρι της Αθήνας...

...ας πάμε όμως στην Mercedes...

...όταν έχεις 14+1 κριτικές δεν έχεις και πολλά να προσθέσεις...
...δεν ξέρω πως τα καταφέρνει...αλλά η κοπέλα κρατιέται πολύ καλά για milf...ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ!!...

...θα πάρετε αυτό που βλέπετε στις photo...είναι ΤΙΜΙΕΣ οι φωτογραφίες...

...δοτικό πλάσμα...που δεν χρειάζεται ζελέδες και ψεκαστικά με τον πελάτη...
...θα την ήθελα περισσότερο γελαστή...αλλά από κάποια ηλικία και μετά είναι λογικό να μην χασκογελάς για ψύλλου πήδημα...
...μιλάει πολύ καλά ελληνικά...οπότε είναι εύκολο να έρθεις κοντά της και να την καταλάβεις...και όχι μόνο στο ερωτικό κομμάτι...

...σίγουρο χαρτί για μένα...όπως και η Δάφνη...την οποία επίσης αναζητώ όταν κάτι στραβώσει...

...καλά σπρωξίματα τύποι!!...ΚαπέλοΚαπέλο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tatoi, Tony Montana141079, Aragorn135 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2021
Καπέλο

Τι έγινε "Κωστάκη" @whataboutfuck γουστάρεις την Χωριάτισσα? Γερο-μύστης ( αστειεύομαι ) αλλά το θυμήθηκα!!

Σοβαρά τώρα!!
Τα σχόλια μου περί της συγκεκριμένης κορασίδος έχουν να κάνουν, όχι από που κρατάει η σκούφια της, γιατί δεν ξέρω και ποτέ δε ρωτάω, για να μην ρωτάνε και εκείνες!
Αλλά το πως εμφανίστηκε, μίλησε, ντύθηκε, γδύθηκε, πηδήχτηκε: δηλαδή σαν Χωριάτισσα!!
Δηλαδή αφ'υψηλού δεν κοιτώ καμία, και αν το να μην πετάς λεφτά και ..ούτσους στην κάθε πατσαβούριτσα που πλασάρετε γυναικάρα σε κάποιες φωτογραφίες και σκάει μύτη χωρίς σεβασμό στο πελάτη για το πως ντύνεται ή εμφανίζεται, λέγεται Κομπλεξισμός!!!! ούτε στο φίλο τους για ραντεβού δεν πάνε έτσι, όχι σε πελάτη που πληρώνονται!!! Τι να λέμε τώρα

Τότε σίγουρα είμαι Κομπλεξικότατος αγαπητέ!! !!!! Έτσι!

Bytheway, γιατί βιάστηκες να γράψεις κριτική για τη συγκεκριμένη μετά τη δική μου?
Όταν στα 3/5 της κριτικής σου αναφέρεσαι σε άλλο κορίτσι,
1/5 σε εμένα Καπέλο Σε ευχαριστώ!!! Γιούπιιι!
και επίλογος 1/5 στη σελίδα της συγκεκριμένης κοπέλας με τίτλο "Joker" σε απλή μετάφραση, που για εμένα η λέξη αυτή λέει άλλα από την βαθμολογία σου.
review reaction 1 Karelis69, TOMCRUISE, Cooper S και 2 άλλα μέλη
05 Ιουλίου, 2021
ga(v)lo πουλάκι μου....πολυ κομπλεξ παλικαρι..εβιβα και ασπρο πατο να πανε κατω τα φαρμακια απο τις μοντελες.!!!
Χαχαχα!
review reaction 1 Join.f, TOMCRUISE, Cooper S
06 Ιουλίου, 2021
Καπέλο

Έτσι συμβαίνει αρκετές φορές αγαπητέ "Αυτοκράτορα" στις αληθινές συναντήσεις και στις πραγματικές κριτικές που ακολουθούν.
Γιατί οι ανεξάρτητοι παίχτες δεν ψωνίζουν μόνο από ένα γραφείο, και δεν έχουν σε όλες τις κριτικές τους ίδια βαθμολογία, εκτός μια που σου ξέφυγε!! Χαμόγελο με γλώσσα
Οπότε Viva στις μοντέλες μου και στο κρασάκι που ήπια για να πάνε τα φαρμάκια κάτω!!

Viva Limperatore! Ακομπλεξάριστε !!!!! Έτσι!
review reaction 1 Karelis69
06 Ιουλίου, 2021
Limperatore XXI...

...τύπε?...
...πάρε χαρτί και γράφε...

...μην ψωνίζεις από ένα γραφείο...γιατί θα στην πούνε...
...μην γράφεις μόνο θετικές κριτικές...οπωσδήποτε να γράφεις και τις αρνητικές εμπειρίες...γιατί θα στην πούνε...
...μην γράφεις θετική κριτική για μία κοπέλα στο καπάκι από αρνητική ενός άλλου...θα στην πούνε...
...αν όμως πάρεις άδεια από τους κομπλεξικούς bourdela.com...να την γράψεις πασά μου!!...άφοβα!...
...μην ξεκινάς προτάσεις με μικρά γράμματα...με κεφαλαία ξεκινά η κάθε νέα πρόταση...αγράμματος είσαι ρε τύπε??...
...μην βάζεις τελίτσες...να γράφεις όπως όλοι...με μία τελεία...κόμμα...ή άνω τελεία...
...όταν γράφεις κριτικές...μην μπλέκεις άλλα κορίτσια μέσα...μόνο αυτήν που πήδηξες να αναφέρεις...οι άλλες δεν ενδιαφέρουν κανέναν...

...Limperatore?...Σοβαρά τώρα!!...

...κάθεσαι ρε τύπε και μιλάς με έναν κομπλεξικό που για να δει μουνί πρέπει να αλλάξει κάρτα στο κινητό του???...Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!...

...ο τύπος πρέπει να αλλάξει κάρτα στο κινητό...να αλλάξει την φωνή του...να αλλάζει hotel κάθε φορά...για να γαμήσει μια χωριάτισσα...για να μπορέσει μετά να την κράξει με αρνητική κριτική!!!...Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!...

...παίξε την μπαλίτσα σου ρε παίχτη!!!...και άσε τους κομπλεξικούς να σκούζουν...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 3 review reaction 1 ΜrKavlopoulos, Join.f, Karelis69
07 Ιουλίου, 2021
καλό ρε παίχτη..
Μπράβο ευθυμίσαμε!!

Πονάει αγόρι η αλήθεια? Ενοχλήθηκες..?

Keep your story και μην αλλάξεις πλευρό μπας και το χωνέψεις..
Αυτό που με ξεπερνάει είναι ότι το μυαλό σου έφτασε έως ότι χρειάζεται να αλλάξω κάρτα.

Και λέει.. πολλά.. Έτσι!

Πρόσεξε, εγώ βάζω 2 τελίτσες.. όχι 3.

Κράζω τις φόλες για να ενημερώσω, και βαθμολογώ τις καλές, όχι να προωθήσω..

Τα υπόλοιπα τα αφήνω στην κριτική των άλλων. Γιατί βαριέμαι να ασχοληθώ.

Και σου εύχομαι μια λαμπρή καριέρα Γραμματιζούμενε bourdeliaρη

Σας ευχαριστώ που ασχοληθήκατε..

Τιμή μου!! Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5