Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συναντηση έγινε περσυ το καλοκαιρι για αυτό η ημερομηνια είναι ενδεικτικη απλά το γραφω τωρα γιατί εχω χρόνο και γραφω κριτηκες γενικως

Ψυλη αδυνατη μοντελε σωμα και η φατσα της ανταποκρινετε στις φωτο.εμενα βεβαια δε μου πολύ αρεσουν οι ψυλες αλλά γουστα είναι αυτά…
Ανογει η πορτα χαμογελαστη και ευδιαθετη όλα ωραια.Μετα το μπανιο πεφτει τριβετε πάνω μου και με αρχιζει σε βαθια γλωσσοφιλα οποτε λεω οκ καλα παμε…δυνατα ξεκινησαμε. Μυριζε ουσκι η ανασα της αλλά οκ.Μετα στοματικο και τελειωσα στο προσωπο για πρωτο γυρο,πηγαμε για μπανιο και παω για δευτερο γυρο

Ε λοιπόν εκει αρχισαν τα κουλα…μου λεει επι λεξη ότι δεν είναι μαιμου να κανει συνεχεια σεξ και ότι την υποτιμαω και δε την εκτιμαω αρκετα Κεφάλι σε τοίχο! …ναι σωστα διαβαζετε… Κεφάλι σε τοίχο!
Να ξεκαθαρισω ότι όπως παντα εγω ειμαι ευγενικος και ποτε βιαιος ουδε ποτε εκανα κάτι που να τη προσβαλει…

Μετα αρχισε να μου λεει για τη ζωη στη ουκρανια τον αντρα της ,τις σπουδες και γενικα περι ανεμων και υδατων…
Τελευταια δεκα λεπτα αποφασισε ότι ηρθε ώρα ξανα για σεξ ανεβηκε πάνω μου και με τελειωσε αρκετα γρηγορα με τις κινησεις της…φανηκε η εμπειρια της…
Μετα μου ειπε με αποτομο τροπο να ντυθω οποτε εγω ντυνομαι βιαστικα και αυτή τοτε καθετε μπροστα μου και προσπαθεί να μου πιασει κουβεντα για κάτι ασχετα πραγματα καθυστεροντας με…αλλοπροσαλλη συμπεριφορα δε ξερω ισως επειδη ήταν οι τελευταίες μερες της εκει να είχε κουραστει ή να ήταν πιωμενη...Ξεκινησε καλα αλλά μετα δε ξερω τι την επιασε…είχε κάποια καλα σημεία αλλά δε θα ξαναπηγαινα…βλεπω οι άλλοι εμειναν ευχαριστημενοι…ισως εγω να ημουν ο ατυχος τι να πω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.887
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2021
Ναί, μᾶλλον μέ τὸ οὐίσκι βγῆκαν τά ἀπωθημένα της...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1