Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 4 10
Call-Girls 11041
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
"Age is no guarantee of efficiency and youth is no guarantee of innovation" Για να αντιληφθεί κάποιος την αληθινή δομή της πραγματικότητας θα πρέπει πρώτα να απαλλαγεί από τις προκαταλήψεις και φυσικά την απολυτοτητα του...αυτή ήταν τελευταία σκέψη αφήνοντας την ευρύχωρη και αγαπημένη σουίτα του Πρίαμος Ηλιούπολης. Ας πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή. Σάββατο μεσημέρι έχοντας μόλις τελειώσει ένα αρκετά απαιτητικό ιδιαίτερο μάθημα ξένης γλώσσας φλερτάρισα με την δικαιολογία της εξάσκησης στην πράξη. Ακούσια κίνηση η περιήγηση στο site του yourangels, το οποίο θα πρέπει να πω ότι έχει εμπλουτιστεί επικίνδυνα με πολύ ενδιαφέρουσες παρουσίες, καθώς κάποιες από αυτές πολύ επιτυχημένες έχουν ανανεώσει και το βιβλίο των φωτογραφιών τους. Το μάτι μου έπεσε σε ένα ιδιαίτερο πρόσωπο με έντονο βλεμμα (δεν προχώρησα σε άλλες φωτογραφίες παίρνοντας το ρίσκο). Η Εμμυ με την οποία μίλησα ήταν ευγενική, γρήγορη και συνάμα δυναμική με την παροχή πληροφοριών για την Αλινα. Το ραντεβού κλείστηκε για την ίδια ήμερα στο Πρίαμος Ηλιούπολης. Η Αλινα ηρθε στην ώρα της, ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα μια ψιλή χαμογελαστή φιγούρα με πρώτο σχόλιο το γεγονός οτι το δωμάτιο ειναι πολύ ωραίο και πολύ prive. Την καλώς όρισα προτάσσοντας το χέρι μου για να την περάσω στο δωμάτιο και εκείνη ανταποκρίθηκε χαμογελώντας και δίνοντας μου ένα απαλό φιλί στα χείλια. Μετά απο μια γρήγορη κουβέντα περί ονομάτων και το που και από που, ζήτησε συγγνώμη και αποσύρθηκε για να φρεσκαριστεί. Η φιγούρα της ήταν σίγουρα από εκείνες που μπορείς να συναντήσεις ως εξερευνητες....ψυχές που χρησιμοποιούν το χρόνο ως μέσο παγίδας εμπειριών, εικόνων και σίγουρα γνώσεων. Βγαίνοντας από το μπάνιο η φιγούρα είχε γυμνασμένο κορμό, πανέμορφα μακριά πόδια λεπτούς αστραγάλους, υπέροχα μακριά συμμετρικά δάκτυλα των ποδιών, μακρύ λαιμό και ένα προκλητικά όμορφο πρόσωπο που το στόλιζε ένα μικρο διακριτικό piercing. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ειναι ότι δεν βγήκε με τα εσώρουχα αλλά φορώντας ένα λεπτό εφαρμοστό φόρεμα δίνοντας μου τροφή για παιχνίδι και ανεβάζοντας το επίπεδο της επαφής (τέτοιες μικρές λεπτομέρειες απαιτούν περισσοτερες κινήσεις παίρνοντας χρόνο από την σαρκική επαφή) κοινώς ένα ιδανικό Μαρτύριο. Οι κινήσεις και των δυο αρμονικές και η Αλινα ήταν δεκτική στο ψηλάφισμα του προσώπου της την ώρα που την φιλούσα (μου αρέσει να κλείνω μάτια και να κάνω εικόνα αυτό που αγγίζουν τα ακροδάχτυλα μου). Πέφτοντας τα ραντακια του φορέματος αποκάλυψαν ένα σέξι σετ εσώρουχα σε χρώμα Emerald Green βάζοντας στο παιχνίδι και την όραση που ήθελε να αποσυρθεί κουρασμένη από το δύσκολο και απαιτητικό πρωινό. Το σώμα της σφικτό, το στήθος της νεανικό και οι ρόγες της ανταποκρίνοντας και στο παραμικρό πέρασμα της γλώσσας και των δακτύλων μου. Φιλάει ερωτικά (όχι χυδαία) και σε στιγμές πάθους δεν ντρέπεται να σε ζητήσει να την φιλήσεις πιάνοντας σε από τον σβέρκο. Στο ερωτικό ειναι μαραθώνιος, δεν σταματάει πότε και δεν κουράζεται. Ιδιαίτερα θα δώσω την εικόνα με εκείνη από πάνω να έχει σχεδόν δαιμονιστεί και να μην σταματάει να με πηδάει. Το αιδοίο της ειναι έργο τέχνης και ευχαριστιέται να το περιποιείσαι....πόσες κοπέλες κάνουν γέφυρα την ώρα που τις περιποιούμαστε!!! Το στοματικό της παιχνιδιάρικο με χρήση όλων των οργάνων ειδικά την εσωτερική πλευρά από τα μάγουλα όπου σε τυραννάει μέχρι να τραβηχτείς εσύ. Το status ισορροπεί μεταξύ GFE και PSE, νομίζω ότι τα έχει και τα δυο σε σχεδόν ίδιο βαθμό. Ιδιαίτερη αναφορά θα κάνω στα κάτω άκρα τα οποία ειναι διάφανα, συμμετρικά, λεπτά και πολύ ερωτικά, οι αστράγαλοι της ειναι λεπτοί και σε προδιαθέτουν όπως και το υπόλοιπο άκρο να το περιποιηθείς σαν να μην υπάρχει αύριο. Η μαρτυρία της οτι τα δάκτυλα των ποδιών της αποτελούν ερωτογενής ζώνη απλά επιβεβαίωσαν αυτό που έβλεπα από την αρχή του ραντεβού. Τελειώνοντας θα δικαιολογήσω την πρώτη μου πρόταση η οποία βασίζεται σε μια σύντομη κουβέντα του γιατι ήρθες εδώ, η απάντηση ηταν εχω στόχους και χρειάζομαι γρήγορα χρήματα. Από τετοια νεότητα σίγουρα δεν περιμένεις τετοια προσήλωση σε στόχο....οι εξαιρέσεις πάντα επιβεβαιώνουν τους κανόνες και εκεινη σίγουρα ειναι μια Εξαίρεση .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, borbi2525, HoneyVoskos και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού