Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άνοιγμα πόρτας μου και μένω κάγκελο.... ΨΗΛΌ ΕΚΘΑΜΒΩΤΙΚΌ ΜΟΥΝΙ.... Ωραίο πρόσωπο με ματαρες... Γνωριμία στα όρθια και μπήκε για ντουζάκι η γαζέλα.. Επιστρέφει ολογυμνο και ηταν πολύ ωραίο αυτό που αντίκρισα... Βυζακια μικρά και γενικά λογο ηλικίας όλα στην θέση τους... Στην πράξη τωρα... Φιλιά ούτε για αστείο, ούτε πεταχτώ (και μου λέει σε μια φάση:εισαι πολύ ομορφος και εχεις και ωραίο χαμόγελο με ωραια δόντια... Ε φιλα με ρε πουστη μου τότε, τι περιμένεις,κριμα, τεσπα) υπήρξε χρήση gel, την ρώτησα για δάχτυλο και μου είπε μόνο ενα,αλλά μετά τα αποφευγε.. Κ φτάνουμε στην ΠΙΠΑ..άρχιζα να παρατηρώ οτι το γουστάρει και να πιέζει, έτσι έβγαλα και εγω το χερακι της, έπιασα το κεφαλάκι της και της έδωσα ενα deep ρυθμό που το απόλαυσα... Και αποτι έδειξε της αρεσε και εκεινης.... Ετσι τελειωσε και το ραντεβου μας... Θα την ξανα έπαιρνα μονο αμα θελω μια καλη τσιμπουκαρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mastakounidis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.275
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, hornyasfuck, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2021
Αυτά που γράφεις είναι κατατοπιστικά και βοηθάνε κάποιον να αποφασίσει αν θα την δει ή όχι. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το 8άρι στη συμμετοχή. Σε σχέση με την κριτική θα περίμενε κανείς ένα 6άρι
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
04 Ιουλίου, 2021
Σε ευχαριστώ.. Δεν ηθελα να την χαντακοσω με χαμηλότερο βαθμό, γιατί στην ουσία μόνο το φιλί ηταν το μεγαλο φάουλ της(που ειναι πολύ σοβαρό και για εμένα), Αλλα το κερδισα στο ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ... Χαλάλι της...
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, vltepdr
06 Ιουλίου, 2021
την πηρα και εγω και οντως περασα πολυ καλα,πανεμορφη οντως,γλωσσοφιλα δεν δινει,θα γραψω κριτικη μολις βρω λιγο χρονο συντομα,αλλα ειπα να γραψω εδω ενα preview ,μπας και το σκεφτοταν καποιος συναγωνιστης να την παρει,να σπευσει γιατι μου ειπε οτι θα φυγει στις 8 η' στις 9 του μηνα.
review reaction 1 Constantinos27
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3