Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν υπάρχουν πολλά λόγια για να περιγράψεις την γυναικάρα αυτή. Σίγουρα δεν είναι ότι πιο νέο κυκλοφορεί αλλά βάζει κάτω πολλές 20αρες.. Ορισμός Milf που αν τις δώσεις να καταλάβει τι θέλεις απλά σε πηδάει. Φιλί πολύ βαθυ με πάθος, πίπα προσωπικα τρελάθηκα βαθία με φτυσίματα, γλύψιμο από μερία μου στο μουνάκι της πεντακάρο αφού μόλις είχε βγει από το ντουζ ( ψιλό αυτονόητο, όχι για όλες).
Στο σεξ τώρα στην πρώτη γύρα επιθυμία μου ήταν να το παμε μονο με στοματικό, στο οποίο έγινε κατάθεση με πού ευχαριστηση από την ίδια στο στοματάκι της, ντουζακι και οι 2 έντα στιγαράκι και αφου μιλήσαμε σε άψογα ελληνικά, δευτερη γύρα, πίπα ΣΕΜΗΝΑΡΙΟ, σεξ σε πολλές στάσεις με το τελείωμα μέσα στο λάστιχο στο πλαί με αυτή να με σφίγγει να βγει και η τελευταία σταγόνα.
Συμπέρασμα, αν έρθει ξανά στα μέρη μας και την πετύχετε νωρίς και ξεκούραστη να είναι από τις πρώτες επιλογές σας (κατα την προσωπική μου άποψη). Σεβεται τον πελάτη, τον κάνει να νιώσει άνετα και αν δέσει μαζί του σε πηδάει χωρίς δισταγμούς..

Καλή συνέχεια από μένα και καλα μαμήσια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, GALLAS, Underfaker και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού