Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατ" αρχήν ποσότητα και ποιότητα σε αρμονία από τα γραφεία ,ελπίζω να συνεχίση.Οι φώτο πειραγμένες τρόμαξα να την γνωρισω , με κιλάκια ,ντύσιμο απλό αγγλικά ..απλά.Τό πρόσωπο όμως μαγευτικό, αυτή η διαφορά μακριά μαύρα μαλλιά με πράσινα μάτια και όμορφο χαμόγελο μου άρεσε ,εκτός ότι μου θύμησε την patty page ,πορνοστάρ από Ουγγαρία που κυνηγούσα φοιτητής στην αλλοδαπή.Στο sex της αρέσει να γαμιέται σε όλες τις στάσεις και ατελείωτα,δάκτυλο (δάκτυλα αν προτιμάται)μπροστά ναι πίσω όχι,στοματικό δυνατό μπορεί να τον έχει για ώρες εάν είχε ανάλογο σώμα θα έγραφε ιστορία .Επαναληπτική ίσως αλλά επειδή της αρέσει το τρίο μπορεί να την τεστάρω με helena.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
330€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
24.921
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, alpula και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2021
Συνάδελφε γίνεται χαμός με τις φωτογραφίες των κοριτσιών .Αλλα βλέπουμε και αλλά έρχονται .Επειδη είμαστε καβλωμενοι δε σημαίνει ότι πρέπει τα γραφεία να στέλνουν ότι γουστάρουν .Αν διαβάσεις κριτικές λίγο πιο πίσω ,ο ένας συνάδελφος λέει τρόμαξα και ο άλλος άνοιξα στη μαμά της ! Αν έχεις χρόνο γράψε αρνητική κριτική για το γραφείο ,ώστε να χάνουν πελάτες μπας και βάλουν μυαλό.Τα 330 δε βγαίνουν εύκολα. Θέλω ότι βλέπω στη φωτό αυτό να έρχεται .
review reaction 1 Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1