Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρασκευή απόγευμα. Τηλέφωνο σε παππούλη. Τι προτείνεις από τα γκλαμουράκια που γνωρίζεις. Αυτός δίνει κάποια ονόματα. Κόλλησα στο φιδίσιο κορμί που φαίνεται στις φωτό και επέλεξα την Αναστασία. Φτάνω όπως πάντα καμιά ώρα νωρίτερα στον γαμηστρώνα, ετοιμάζω το δωμάτιο να δροσιστεί μιας και αργήσανε να έρθουν οι ζέστες αλλά ήρθανε για τα καλά

Στην ώρα της το κορίτσι, χτυπάει την πόρτα και μπαίνει μέσα με χαμόγελο και αέρα. Με το δωράκι της δεν ασχολήθηκε καθόλου παρόλο που ήταν στρωμένο στο κομοδίνο της Αφαιρεί τα ρούχα της και ετοιμάζεται για μπάνιο. Ωραίο σφιχτό κορμί, με υπέροχες αναλογίες, μικρό αλλά ωραίο στήθος με ρόγα κάγκελο. Κώλος σφιχτός και τουρλωτός. Ένα θέαμα που δεν μπορούσα να πάρω τα μάτια μου από πάνω της.

Δεν σπατάλησε χρόνο στο φρεσκάρισμα της και ετοιμάζεται να βγει. Έχω ήδη πάρει φόρα και την περιμένω σχεδόν έξω από την πόρτα Με βλέπει, χαμογελάει και ορμάω πάνω της και την πλακώνω στα γλωσσοφιλα ενώ της παίρνω την πετσέτα από το κορμί της. Δεν μάσησε "Επιτέθηκε" και αυτή με την σειρά της και όταν λέμε φιλιά με γλώσσα, εννοούμε κανονικά, με πάθος και όχι παίξε γέλασε. Την παίρνω και την ξαπλώνω στο κρεβάτι κατεβαίνοντας στον λαιμό της, στο στήθος της πιπιλίζοντας τις ρώγες της και στην συνέχεια γλείψιμο στο αιδοίο της. Της αρέσει το γλείψιμο, όσο αυτή έδειχνε να το απολαμβάνει, τόσο έδινα πόνο

Οι ρόλοι άλλαξαν και η Αναστασία άρχισε να βάζει πλέον αυτή τους κανόνες. Τώρα θα ξαπλώσεις εσύ, μου λέει. Και φιλώντας με στον λαιμό, στο στήθος, κατεβαίνει κάνοντας ένα απολαυστικό στοματικό για αρκετή ώρα με γλείψιμο όλης της περιοχής, να τον βάζει βαθιά στο στόμα της, να τον γλείφει γύρω γύρω Ακολούθησε σεξ σε ιεραποστολική στάση και στα τέσσερα.

Ευχάριστη παρέα, συνέχεια χαμογελαστή, ευγενική με πολύ καλή χρήση Αγγλικών. Το προσπάθησε για δεύτερο γύρο, μου έκανε κάτι νάζια που δεν... αλλά τα έχουμε ξανά πει. Ο Zebu, είναι δύσκολος άντρας για δεύτερο γύρο στην ώρα
Ο ήλιος ψήνει το ψωμί και η θάλασσα τ' αλάτι. Φύγαμε για μπάνια πάλι, ώστε να επιστρέψουμε ξεκούραστοι να ξανά δούμε την Αναστασία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Zebu
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
25.556
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, rodriguez65, Διαγραμμένο μέλος 144988 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού