Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ερωτεύτηκα!!! Παρασκευή βράδυ και έχω τρελή όρεξη να κάνω κακαντεριλίκι! είμαι ανάμεσα από πολλές κοπέλες και το ένστικτό μου μου λέει ότι θα περάσω καλά με την Κατρίν! ξενερώνω λίγο που δεν φαίνεται το πρόσωπο της στις φωτός αλλά από την αλλη το σώμα μας της φαίνεται τούμπανο και οι φωτός χωρίς ιδιαίτερη επεξεργασία! σκέφτομαι πόσο στραβά μπορεί να πάει το πράγμα;;; και στέλνω μήνυμα στο γραφείο! η Κατρίν άμεσα διαθέσιμη και σε 35 λεπτά στην πόρτα μου! Μου έπεσε το σαγόνι όταν την είδα!!! Είναι μια κουκλάρα!!!!! ψηλή όσο λέει, πανέμορφο πρόσωπο με μπλε μάτια και απίστευτα χείλι!!! όλα φυσικά πάνω της! Μπαίνει μέσα χαμογελαστή και μου συστήνεται αθώα! Εγώ χαζογελάω συνέχεια με την τύχη μου! μπαίνει στο μπάνιο χωρίς να χάνει χρόνο και βγαίνει μετά από 5 λέπτα μόνο με το εσώρουχο! Το σώμα της είναι απίστευτο! Αψεγάδιαστο απαλό βελούδινο και όλα φυσικά!!! το κορίτσι μοσχοβολάει!! Της βγάζω το εσώρουχο και αργά και βασανιστικά και την ξεκινάω στο γλυφομουνι! Είναι η πρώτη φορά που έκανα γλυφομουνι σε call girl! αρχίζει και καυλώνει και μετατρέπεται σε ένα θυρίο! πέρασμα προφυλακτικου (γιατι εγω το ήθελα) και μου ξεκινάει μια πιπα η οποία καταλήγει σε deepthrought! της γάμισα το στόμα στην κυριολεξία! Έρχεται πάνω μου καυλωμένη και αρχίζει να κουνιέται και να μου πιάνει τις μπάλες! την γυρνάω μπρουμιτα και την αρχίζω στα γρηγορα οπου και τελείωσα μέσα στο προφυλακτικό! Χαλαρώνουμε λίγο και αρχίζω να την χαιδεύω και να θαυμάζω αυτό το κορμί που έχω στο κρεβάτι μου! Δεν περνάνε 5 λεπτά και χωρις πολλά πολλά είμαι έτοιμος για τον δεύτερο γυρώ! Ξεκινάω παλι να της γαμάω το στόμα και αυτή γουστάρει! Ξεκινάω να την γαμάω απο το πλάι και δίχνει να το ευχαριστίεται αρκετα! Μετα απο λίγο την γυρναω στα 4 γιατί ήθελα να θαυμάσω και αυτή την θέα οπου έρχεται και το τέλος! Μέσα σε 35 λεπτά είχα τελειώσει 2 φορές! Μετά έκατσε στο κρεβάτι και της εκανα λίγο μασσαζ και τα είπαμε! Η κοπέλα ξέρει πολύ καλά αγγλικά! Μπορέις εύκολα να κάνεις μια ωραία κουβέντα μαζί της και είναι πολύ ευχάριστη! Έχει δουλέψει και σαν μοντέλο αρκετα απ ότι μου είπε! λογικό μου φάνηκε! Θα προσπαθήσω σίγουρα να την ξανασυναντίσω μέχρι να φύγει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
547
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TOMCRUISE, pepis και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2021
Αδερφέ.. Εγω ρωτησα στο golden όσο αφορά τα φιλια με γλώσσα,, επειδη δεν το αναγράφει κιόλας και μου είπαν οτι δεν δίνει
29 Ιουνίου, 2021
Παιζει ρολο αν σε γουσταρει η γκομενα,για να δωσει γλωσσα!
Εκτος κι αν εισαι κανας κουασιμοδος,που ουτε φιλι δεν δινει...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 199414
29 Ιουνίου, 2021
Οχι εντάξει.. Δόξα τον θεο, κουασιμοδος δεν είμαι.. Και στι συγκεκριμένο κομμάτι ειμαι πολύ σχολαστικος... Προσέχω πολύ τα δόντια μου και την αναπνοή μου.. Καθε φορα το στομα μου μυρίζει listerin και ειμαι και καπνιστής
29 Ιουνίου, 2021
Greeklover. Την έχεις συνάντηση την κοπέλα εσυ;;;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4