Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 7 10
Call-Girls 24328
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια από τις πιο εύκολες κριτικές που έχω γράψει...
Ξεκινάω από τα της εμφάνισης...και δεν θα πω πολλά καθώς οι φωτογραφίες είναι ότι πιο ακριβές έχω δει ποτέ.
Ότι βλέπετε - και είναι πολλές οι φωτογραφίες - ισχύει κατά 99%. Το υπόλοιπο 1% αφορά σε ένα "θεματάκι" με λίγες ραγάδες στο πόδι που ΔΕΝ δημιουργούν πρόβλημα.
Κορμί πραγματικά γαζέλας, κώλος φοβερός στα τέσσερα, ύψος 175 καθαρό χωρίς παπούτσι, πραγματικά εντυπωσιακή γυναίκα να δεις στο δρόμο. Γυρίζουν κεφάλια.
Πρόσωπο επίσης ότι βλέπετε, εμένα μου άρεσε. Να προσθέσω χείλια φτιαγμένα (από το Θεό, όχι τον χειρουργό) για αυτό που όλοι καταλαβαίνουν.
Η κοπέλα είναι καθαρή και αρκετά επικοινωνιακή. Λίγο μάγκωμα στην αρχή έφυγε γρήγορα.
Χωρίς πολλά πολλά...
α. φιλάει όμορφα αλλά όχι βαθιά με γλώσσα
β. της αρέσουν τα χάδια, της αρέσει να τη γλύφουν και τελειώνει πολύ ωραία αν και θέλει προσπάθεια...(όχι κακό)
γ. στα τέσσερα το θέαμα είναι κολαστικό (άναλ δε δίνει)
δ. πολύ καλή αίσθηση, ωραία στησίματα
ε. κορυφαία πίπα που αν δεν νιώσεις δεν θα καταλάβεις. τι να πω, αυτά τα χείλια της - που ξέρει πολύ καλά να χρησιμοποιεί - είναι άλλο πράγμα.
στ. δε νομίζω ότι είναι για πολύ hardcore καταστάσεις.
Κατά την άποψή μου είναι must και για τους φαν του σοκολατί, και γι αυτούς που έστω και απλά θέλουν μια σοκολατί δοκιμή, αλλά και για όσους γουστάρουν την πίπα και τη θέα κωλάρας στα τέσσερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.583
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, kaavlas, alpula και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2021
Συνάδελφε πράγματι είναι καβλα το μουνι που πήρες.Παντως διάβασα τις κριτικές σου και δεν έχεις φάει ούτε ένα παλτό .Παντα περνασ Σούπερ και τα μουνακια είναι καβλα.Η είσαι τυχερός η διαλέγεις σωστά .Μπραβο σου !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1