Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Call-Girls 17949
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλά κρασιά. Το πρόσωπο εντελώς διαφορετικό. Η κοπέλα δεν φιλάει, η πίπα δεν είναι πίπα, γιατί για να κάνεις πίπα πρέπει να ακουμπήσει στο στόμα το όργανο και αυτή το αποφεύγει σαν ο διάολος το λιβάνι. Δεν δεν δεν. Καλά κρασιά. Την πλήρωσα για όλη την ώρα, την έδιωξα στο δεκάλεπτο. Η οποία ούτε καν προσπάθησε να το γυρίσει. Ούτε καν νοιάστηκε, φαντάζομαι δεν είναι η πρώτη φορά το έχει συνηθίσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
519
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 mauros gatos(1), Constantinos27, old boy και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2021
Και καλα τις έκανες... Αι στα διαλα
25 Ιουνίου, 2021
Λυπάμαι φίλε μου γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι και τα 140+ δε βγαίνουν εύκολα ,αλλά υπάρχουν και χειρότερα .Εμενα πχ δεν ήρθε καθόλου τρεις φορές και πλήρωσα ταξί ξενοδοχείο κλπ ! Πες τα του tenten που λέει ότι με 140 CG θα μου έκαναν παπάδες ....Πάλι καλά που έγραψες κριτική και γλιτώνεις άλλους .
25 Ιουνίου, 2021
τι λες ρε φιλε σοβαρα;
εγω την εχω παρει και η γκομενα τα σπαει στο κρεβατι
κανει οτι γουσταρει η ψολη σου
μουφα κριτικη την κοβω
G
geroksouras
review reaction 1 George_1969, hornyasfuck
25 Ιουνίου, 2021
Τότε να μάθει και αυτή όπως και όλες οι άλλες που μας το παίζουν ότι αξίζουν κάτι καλύτερο, να προσφέρουν τίς ίδιες υπηρεσίες σέ όλους μας.
Ντροπή και αισχος.... και στον αγύριστον !!!
30 Ιουνίου, 2021
Καλησπέρα. Πείτε μας παραπάνω λόγια για την κριτική σας. Πότε έγινε το ραντεβού και πού? Δεν πήρατε το συγκεκριμένη κοπέλα και πρόκειται περί ψεύτικης κριτικής. Ενημερώσαμε τους διαχειριστές και ζητήσαμε τη διαγραφή της. Πρόκειται περί ψεύτικου προφιλ μόνο για κακές κριτικές και με ελάχιστα μηνύματα. Τέτοια πράματα, καθώς και πληρωμένες κριτικές δε θα έπρεπε να υπάρχουν χαλάνε τα φόρουμ. Ελπίζω μόνο η διαχείρηση να λάβει άμεσα τα μέτρα της για τη σωστή λειτουργεία του φόρουμ. Αν παρ, αυτά την πήρατε την κοπέλα και κάνουμε λάθος, παρακαλώ πολύ ΔΙΑΨΕΥΣΤΕ μας! Γράφετε επίσης οτι δεν τηρήθηκε ότι είχε συμφωνηθεί από πριν. Σε περίπτωση που αποδείξετε οτι την δοκιμάσατε την κοπέλα, τί είχε συμφωνηθεί και δε τηρήθηκε?
review reaction 1 George_1969, hornyasfuck
19 Φεβρουαρίου, 2022
Eγω αλλο feedback εχω ακουσει για τη κοπελα....πλακα πλακα 9 κριτικες εχεις ολες χο ντρο θαψιμο, και σε μια που εχω παρει 2αρια εχεις βαλει, ενω ειναι οκ...
Δε ξερω σεβαστη η γνωμη σου, αλλα δεν την εμπιστευομαι, καχυποπτο προφιλ εχεις φιλτατε νομιζω
Φιλικα....G
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6