Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όταν μπήκε η Αλέκσα στο δωμάτιο ήξερα αμέσως ότι θα περνούσα καλά. Εγώ, γιατί αυτή περνάει εξ ορισμού καλά με τα 140 η 160 η όσα δίνει ο καθένας τέλος πάντων. Και αν αυτό θεωρεί κάποιος σεξιστικό η δεν ξέρω και ‘γώ τι άλλο, ας αναρωτηθείτε ποτέ πηδήξατε (έστω μπαζάκι) και σας πλήρωσαν κιόλας. Στα υπόλοιπα, εμενα από το πρώτο λεπτό η Αλεκσα μου θύμισε το εξής: την όμορφη και σπουδαγμένη γκομενα που αν την κοιτάξεις έστω και διακριτικά στο δρόμο, στο μέτρο, στο μπαρ, απλά θα σε αγνοήσει, πολλές φορές με έντονη αποστροφή, αν δεν είσαι σαν τον Ρούβα, τον Μπράντ Πιτ κλπ. Φυσικά ως εσκορτ δεν έφτασε σε αυτό το σημείο, αλλά κρίνοντας και από ό,τι ακολούθησε επιβεβαιώθηκε αυτή μου η εντύπωση. Σε συνδυασμό με το ωραίο σώμα της και την εντελώς μηχανική πίπα της (όπου μόνο μετά από υπόδειξη εδέησε να γλύφει και αρχίδια, για πιο κάτω ούτε λόγος) ήξερα ότι είχε έρθει η ωρα να φάει doggy σφυροκόπημα. Στα 4 λοιπόν, με βλέμμα στον καθρέφτη, κάτω η πλάτη πάνω ο κωλος, και με το κουτσό κεφάλι να παίζει λίγο την τρύπα της μπας και υγρανθεί. Το βλέμμα της έδειχνε από μόνο του ότι δεν, κάτι είπε για λιπαντικό, μούγκρισα όχι γιατί ήμουν ήδη πέτρα, και έβαλα λίγο πιο δύναμη σπρώχνοντας. Κλείνει τα μάτια ανοίγει το στόμα μια δυνατή κραυγή, χωρίς να πει κάτι άλλο, ενώ ο κουτσός μου ήταν καρφωμένος μέσα της και το βλέμμα μου στον καθρέφτη. Αν και έχει ωραίο σώμα, αυτό που με καβλωνε ήταν να βλέπω τις εκφράσεις του προσώπου της, αυτού που σίγουρα δεν θα μου έριχνε δεύτερη μάτια σε άλλες συνθήκες όπως είπα πριν. Στα 50 μου σκεφτομουνα σε κάθε σπρώξιμο ότι είναι ευλογία αυτό που προσφέρουν αυτά τα γραφεία. Το ότι υγράνθηκα λίγο δεν άλλαξε τη συμπεριφορά της, το περισσότερο που ένιωθε νομιζω, εκτος από ικανοποίηση για τα χρήματα, ήταν έκπληξη που ένας 50αρης έμενε σκληρός και σε δυνατό ρυθμό για 15 και πλέον λεπτά. Είχα πληρώσει τελείωμα στο πρόσωπο και εκεί τελείωσα. Νομιζω ούτε και την ποσότητα σπέρματος την περίμενε, μάλλον ούτε και εγώ. Έτρεξε στο μπάνιο και βγαίνοντας με βρήκε να ντύνομαι που νομιζω την χαροποίησε. Έφυγε επαγγελματικά και εγώ χαρούμενος που η ζωή τα έχει φέρει έτσι και μπορώ χωρίς να ζορίζομαι οικονομικά να ζω τέτοιες στιγμές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.922
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, gnnakos και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2021
Φίλε το πιπίνι είναι σούπερ .Μπραβο σου .Γιατι λες όχι στο φιλί ? Δε γουστάρεις η απέφυγε να σε φιλήσει ?Επισης δάκτυλά μπρος πίσω οκ ?
25 Ιουνίου, 2021
Δεν φιλάω εγώ και μόνο σε ειδικές περιπτώσεις βάζω δάκτυλο (κωλο αλλά έτσι κι αλλιώς ήταν αρνητική).
review reaction 1 kaavlas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2