Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
συναντηση στον πριαμο στο παγκρατι,συνεπεστατη σε ολα και στην ωρα της.

η αφροδιτη ειναι ενα μωρακι ομορφο που μοιαζει στην Κρεμλιδου να προσθεσω,,σωματακι γυμνασμενο,βυζακια οχι μεγαλα αλλα κοιτανε θεο(με piercing στις ρωγες),κωλος απο αλλο πλανητη που θες να χωσεις τη μαπα σου και να την αφησεις εκει για μερες.
πιπα βαθια με ρυθμο,σαλιο,μπουκωμα και καυλοματιες! καβαλημα ασταματητο,δεν κουραζεται και γουσταρει(τουλαχιστον ετσι ενιωσα εγω).οταν γυρισε σε reverse cowgirl και εβλεπα τον κωλο να λικνιζεται με ρυθμο ηθελα να αδειασω οτι υγρα ειχα αλλα κρατηθηκα.την γυρισα στα 4 και ειδα την πανσεληνο,σφυροκοπημα για λιγα λεπτα και μετα το γυρισα σε πιπα και εκει τελειωσα στο στομα της(τα φτυνει).
μπανιο,κουβεντουλα και παμε παλι πιπα καμποση ωρα,λιγο καβαλημα,δεν εχυνα με τιποτα διοτι ειχα αδειασει τα παντα στην πρωτη.φροντισα να το κρατησω παραπανω ωρα στην πρωτη για να το ευχαριστηθω.

η αφροδιτη ειναι ενα πολυ γλυκο κοριτσακι(ναι δεν υπερβαλλω) που θες να γαμιεστε για ωρες σε ολες τις στασεις του καμα σουτρα. ειναι ατομο που μπορεις να κατσεις και να μιλησεις σαν ανθρωπος(δεν κοιταει ρολοι να προσθεσω),δεν ενδιαφερει πολλους αυτο αλλα πρεπει να το αναφερω.σε γενικες γραμμες ηταν μια πολυ καλη εμπειρια που θα μου μεινει,προσωπικα θα την καθιερωσω τουλαχιστον μια φορα το μηνα,δε με παιρνει για παραπανω κιολας.

η εμπειρια αυτη ηταν καθαρα δικη μου,να επισημανω οτι καποιο αλλο μελος που θα παει μαζι της μπορει να εχει διαφορετικη εμπειρια απο 'μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
17.446
Πόντοι:
7.415
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, anthotypos, lavro και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2022
Γεια χαρά chris, που μπορώ να το βρώ το κορίτσι αυτό; εχω φάει τον τόπο!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1