Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 48 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 137158
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπελιά για κάποιο λόγο έχει κρύψει το πρόσωπο στις νέες φωτό της , επίσης έβαψε το μαλλί που είχε αυτό το κόκκινο καστανό αν θυμάμαι σε παλιότερες φωτό.

Που κρίμα γιατί αν ειχε από κοντά αυτό το μαλλί και όχι το κλασσικό ξανθοπο που έχει τώρα θα ήταν άλλο λεβελ.

Επίσης στο σώμα το κωλι έχει αρχίσει την κατιούσα και η κοιλιά λίγο έχει αρχίσει να φαίνεται η ηλικία(κάπου ενδιάμεσα σε 28 κ 32 θα έλεγα?), όχι τίποτα τραγικά , αλλά ρε φίλε , με τετοια απίστευτη πανέμορφη βυζαρα , κρίμα με λίγο γυμναστικη να μην είναι λίγο σφιχτη παραπανω. Μιλάμε για βυζί 2,5 τύπου Lela Star όταν ήταν ακόμα άνθρωπος πριν γίνει ροφός. Απίστευτα καυλωτικη κ η ρογαρα.

Στο γαμησι στήνεται ωραια , μπορείς να την κάνεις κωλοτουμπες άνετα λόγω σωματότυπου, γλύφει ωραία με τα φτυσιματα της και τα όλα της, φιλάει απλωχερα , δεν λέει όχι πουθενά , αντεχει και θέλει δυνατό γαμησι , γουστάρει να χαζεύει στον καθρέφτη και για αρνητικό λέει ίσως κάμποσες μαλακίες τύπου μα πούσι ιζ σου γουετ , αλλά όταν την άρχισα στα δικα μου τα προστυχαλια (γουατ α ναις λιτλ μπιτς γιου αρ , και άλλα τέτοια εκφυλα)ανταποκρίθηκε επαρκώς και έβγαλα τα γούστα μου(σιγά ρε γαμιά μουυυ) σωστά μια και το αγγλικό το μιλά καλά.

Το κυριότερο όμως είναι οτι πήρε όλο το πελώριο καυλι μου μέχρι την ριζα (άουυυυ μα τι ψωλαρας είσαι συ ρε φιλεεε) στον πάτο της , χωρίς να το παρατήσει στην πρωτη αποτυχημενη προσπάθεια και να αρχίσει τα "βερι μπιγκους ντικους καντ ντουι τι μπειμπιιι"

Όχι σου λέει έλα εδώ εμείς συμφωνήσαμε να μου γαμησεις τον πάτο και θα τον εγαμησεις φίλε μου. Όπως και έπραξα και την ξεκωλιαζα για κάνα 20λεπτο και αυτή να χαζεύει το πώς γαμιεται στους καθρεφτες και να γελαει υπουλα.

Είναι ωραίο καυλακι που με λίγη δουλειά παραπάνω στο σώμα θα έκλεινε σπίτια παρά την αλμυρή τιμουλα.

Τώρα δεν ξέρω για μια φορά άμα σας αρέσει να γαμάτε κώλους βαθιά και το βυζί που αναφέραμε πάνω σίγουρα δεν θα τα κλάψετε. Για 160 πάντως δεν προτείνω μιας και μαζί με Cim/cif + χοτελ πάει πολύ. Αλλά όταν παντού ο κωλος παίζει στο +50 , εδώ να ξέρετε ότι θα γαμησετε και θα γαμησετε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.309
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nipper, TOMCRUISE, alpula και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2021
Jess, εδω μιλαμε για sex, οχι αστεια.. Πολυ καλη οντως. ?
review reaction 1 hornyasfuck
23 Ιουνίου, 2021
Μπράβο ρε Φίλε, Να σου πω την αλήθεια μου την προτειμώ με το ξανθό! Α ρε Jess παντα καυτή Λάβα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2