Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 204 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξύπνησα σήμερα με όρεξη να αξιοποιήσω στο έπακρον το τριήμερο και μπήκα απ'το πρωί σε mood χάραξης στρατηγικής για το ποια κοπέλα θα συναντήσω ποιες θα έχω σαν εναλλακτική κτλ...
Όλη η στρατηγική βέβαια πετάχτηκε απ΄το παράθυρο με μια έμπνευση της στιγμής να καλέσω πρώτα απ'όλες την Μαρίνα που είχα προσπαθήσει παααρα πολλές φορές στο παρελθόν να κανονίσω συνάντηση με απόλυτη αποτυχία. Μια κλήση είπα στον εαυτό μου έτσι για την τιμή των όπλων και που να φανταστώ που θα με έφτανε αυτή η σκέψη, όχι μόνο το σήκωσε αμέσως (όποιος έχει προσπαθήσει μαζί της ξέρει ότι οι πιθανότητες να σου σηκώσει τηλ είναι παρόμοιες με joker) όχι μόνο κανονίσαμε για την ίδια μέρα, αλλά και σε hotel που με βόλευε με δική της παρότρυνση(ή χρειαζόταν λεφτά απεγνωσμένα ή κάποιος εκεί ψηλά μου χαμογελάει τώρα τελευταία Χεχε! )
Σκάει λοιπόν στο Hotel με μια μικρή καθυστέρηση για την οποία είχε ενημερώσει, μάλιστα δεν περίμενε να ανοίξω, χτύπησε και μπήκε αφού είχα ξεχάσει να κλείσω καλά την πόρτα και μπορώ να πω ότι εκεί για μια στιγμή τα χρειάστηκα Με ελαφρά Με ελαφρά ευτύχως μπήκε η κοπέλα φουριόζα για γαμήσι κι όχι κανας φουσκωτός. Ήρθε ντυμένη με ένα απλό μαύρο φόρεμα και πολύ όμορφα πέδιλα και με ρώτησε κιόλας αν θέλω να καθήσει ή να φύγει <<τι λες μωρυ έδω έκανα αμάν να σε βρω, θα σε διώξω τώρα?>> σκέφτηκα.
Από πλευράς εμφάνισης για όποιον δεν γνωρίζει και ενδιαφέρεται να πω ότι σε δύο σημεία(πρόσωπο, κοιλιά) φαίνεται η ηλικία της, αν και εμένα προσωπικά μου άρεσε και το πρόσωπο παρότι σπασμένο έχει στρογγυλό πρόσωπο και ματάρες. Το υπόλοιπο κορμί άνετα θα μπορούσες να το βρεις σε γυναίκα με τα μισά της χρόνια, καλοφτιαγμένες βυζάρες χωρίς υπερβολές από θέμα μεγέθους, ατελείωτα πόδια(γενικά είναι ψηλή, με τα τακούνια με πέρναγε Ντροπή ) και μια τρομερή κωλάρα που θα μπορούσε να γραφτεί ξεχωριστή κριτική για αυτήν (δεν ξέρω αν την δουλεύει,δεν ρώτησα)
Στο ψητό η κοπέλα δίνει ρέστα δίνοντας πραγματικά την εντύπωση ότι αυτή είναι που σε τραβολογάει στο hotel να βγάλει τα γούστα της και την ανωμαλία της αντί για το αντίθετο Ασάλιωτα πολλές αλλαγές στάσεων εκ των οποίων οι περισσότερες μετά από δική της πρωτοβουλία, επίσης να αναφέρω ότι είναι πολύ ευλύγιστη και φαίνεται να τρελένεται να τον παίρνει στο στόμα.
Προς το τέλος ζορίστηκε λίγο παραπάνω και μου φάνηκε ότι έβγαλε λίγο κούραση αλλά προς τιμήν της δεν παραπονέθηκε ούτε λεπτό Καπέλο
Τα πήρε στο στομα της ,μου διαφεύγει αν τα κατάπιε δεν την εξέτασα Χαχαχα! , πήραμε σειρά για μπάνιο και μετά μου έκανε και ένα μασαζάκι να χαλαρώσω μετά την μάχη που δόθηκε.

Στα αρνητικά τώρα θα αναφέρω ότι είναι πολύ απότομη στο τηλέφωνο, σε σημείο αγένειας και οτί φάνηκε να βιάζεται να φύγει αλλά ειλικρινά φεύγοντας απ'την συνάντηση δεν θα θυμάμαι τίποτα απο αυτά αλλά το γαμήσι που κάναμε σίγουρα θα το θυμάμαι για καιρό.Κατσικογάμης
Να αναφέρω επίσης ότι στα πεδία που βαθμολόγησα με 7 άνετα θα έβαζα παραπάνω αν μπορούσα.
Τέλος θα παρακαλέσω να μην με τρελάνετε στα πμ, το τηλ της θα το βρείτε στο νήμα της όπως έκανα και εγώ, δεν πρόκειτε για κάποιο μυστικό,
Ουφ τα'πα και ξαλάφρωσα, καλά γαμήσια.Έτσι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
woopsie
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.009
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, xoxoxo123, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2021
ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ: στην τιμή έκανα λάθος και έβαλα 70 αντί για 60 ευρώ, αν μπορεί να διορθώσει κάποιος mod.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1